Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alespoň kdyby jako DLC vydali možnost hrát party R6 pro všechny (2-0x0000E000)
  • No za dlc se platit nebude,oni nám totiž nasolí cenu již v základu...i když u ubisoftu je i patch vlastně dlc :-D
  • Farnham_The_Drunk
    Asi se jim to nevyplatí. Snad si někdo naivně nemyslí že, to dělají pro dobro (čehokoliv). Jooo uděláme PR, jaký jsme teď hodňáci a jak nám jde o blaho hráčské komunity (ať už je to cokoliv), narozdíl od těch ostatních čubčích synů (EA EA EA EA!!!!!!!!!), vás přestanem jeßat.
    • Vakek
      Tak já nevim co byste chtěli?! Ubisoft dává ke svému výročí měsíčně hru zdarma. To je vám málo. Přestává tlačit na pilu s každoročním vydáváním Assassina. To je vám málo. Snaží se vymýšlet nová IP. To je vám málo. A tohle se vám taky nelíbí. Opravdu netuším co ti věční hateři chtějí. Firma udělá vstřícné gesto, ale nadávat a stěžovat si opravdu umí každý kdo má do zadku díru -_-
      • Oni totiž hráči nevědí co chtějí a za nic nejsou vděční. Nejlepší by bylo tyhle lidi nakopat do prdele, profackovat je a byl by klid. *6*
        • Vakek
          Hráči by si měli nejdřív uvědomit, že jejich produkt kupují dobrovolně a nikdo je k tomu nenutí! Když bude s hrou něco v nepořádku tak si ji prostě nekoupím. Člověk nemusí vše kupovat ihned v den vydání, protože ono stačí chvilku počkat na reakce ostatních a dle toho se rozhodnout.
      • Ronox
        Konečně někdo normální. Podle mě všem firmám došlo, jak moc už to jednání bylo za hranou a logicky se to odráželo na prodejích a samotné reputaci. Jak EA, tak Ubi se teď podle mě hodně snaží a já to vítám. Ubi se musí o to víc snažit, jak tam furt hrozí Vivendi.
      • Že dávají hry grátis je on nich pěkné, pochopitelně to dělají proto, aby si vylepšili pochroumanou reputaci. Fakt ale je, že poslední dobou vydávají jen samé generické repetitivní sraczky.
      • Oni chtějí akorát pozornost *4*
  • aha takze Vivendi jim tlaci na paty, tak je treba si spratelit komunitu co?
  • Jack1947
    To by mohli pozvolna i přejít na vydávání kompletních her už v základu *8*
    • Možná to chce zase připomenout proč ty DLC jsou a proč né vždy jsou tak špatné
      http://static.giantbomb.com/uploads/original/0/5370/2147534-blog_1.png
  • Toto je celkem rozumne a bohuzel treba EA to ma zcela nezvladnute, kde se napr. u SW Battlefront totalne tristi komunita s kazdym dalsim vydanym DLC, takze na PC je to v podstate mrtva hra.
    • Snad ten pokus s Titanfall2 kde nebudu platene DLC vyjde a kupi si to co najviac ludi...
      • Jack1947
        Nebylo by špatný nicméně... Titáni a poskakování asi moc lidí nenadchne. ( bohužel)
        • TheGGG
          ale nadchlo by, kdyby to ti hňupi nevydali mezi BF1 a CoD...
    • Ta se tříštila i u BF3, kde nikdo původní mapy po 2 letech nehrál a hráli se jen ty DLCéčkové. Proto bych si od EA nic snad nekoupil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit