Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych chtěl aby Ubisoft udělal free to play Assassin's creed to by bylo dobry *3*
  • On je Ubisoft s EA v nějakém homosexuálním svazku, nebo co?
  • Asi jsem divnej, kdyz dnes nesouhlasim s tim, ze ta nejlepsejsi hra je takova co ma co nejdelsi herni dobu. Ja mam mnohem radsi hry, ktere lze dohrat za par hodin ovsem za par velmi huste zabavnych hodin. Tyto a mnoho dlasich MMO her kde hrac NEHRAJE, ale pracuje! "vydelava" a to vzdy tim ze dokola dela neustale ty same cinosti, aby mel lepsi vybavu a aby mel zlataky na postup atd. *10* to je otrava to je prace a ne zabava navic, kdyz je to nekonecne nedohratelne *11*
    • walltar
      Myslím, že takových lidí je hodně .... každého baví něco jiného a každý si musí najít hru která ho bude bavit. Já osobně rád hraju hry, kde všechno trvá dlouho a člověk se musí snažit. Ale dost mě vadí u her, když jediná možnost jak vydělat nebo postoupit dál je zabíjet dokola nepřátele .... to je imho největší problém u her co mají EXP systém, u her který mají systém kde je postup omezený jenom penězma je mnohem větší variabilita v tom jak ty peníze vydělat. Dneska už i crafting v některých hrách je o zabíjení monster ... prostě jediné co v té hře je zabíjení nepřátel. Kdysi měli hry (hlavně MMO) hromadu jiných funkcí, než jenom zabíjení monster.
    • Tak to si moc rpgček a strategií asi neužiješ, co?
  • rhaegar
    Ubisoft pořádně zapracoval a dobré méno Might and Magic za poslední léta totalně zdevastoval.
    • HolyHandGrenadeOfAntioch
      Nezdevastoval, jenom změnil. Já mám sice radši hry na kterých dělal Jon Van Caneghem, ale ten Raiders by nemusel být špatný.
    • genki.sudo
      Súhlasím.. :-D
      • Meno might and magic zdevastovalo oveľa viac ako ubisoft vydanie m&m9 and homam4.
        • jj, oboje totální fail a vše po tom katastrofa, viz. jen Dark Messiah, který měl s M&M společnýho asi tolik jako já se semaforem(a podle dostupných zdrojů prostě neblikám 3ma barvama)
  • Kinet1c
    browser games su strata casu a mam bohate skusenosti stym ako ten cas na tychto p...covinach stratit, zial. Hral som strategie ako aj RPG like nieco, ale nevydrzal som dlho, asi najlepsie bolo hrat drakensang online. Takze browser gamemom sa vyhnut na mile daleko, nehovorim, ze nedokazu pobavit, ale 100%^ze po prejdeni urciteho casu zistite, co som to za kkta, ze to stale hram.
  • ať si jich vydává kolik Ubisoft kolik chce...a může si klidně sám i hrát... Všecko jednakej otravnej výblitek, zkusil jsem chvílu Settlers, vydržel sem to asi týden, to neskonale pomalé opakování furt stejného dokola, ještě k tomu v prasárně zvané flash, která je pomalejší než CryEngine, no pak sem se musel uklidňovat návratem k Settlers 2, abych si připomněl, že kdysi hry vyvíjeli geniální lidé nekorigovaní zasranýma kravaťákama
  • Dříve jsem tyhle browser gamesky hrál moc hrát, ve škole o volný hodině, rychle vylepšit budovy, poslat vojáky na questy či do bitvy a pak doma zkontrolovat výsledky nebo postoupit na další úroveň, ale bez hlubšího smyslu...

    Problémem těchto her je, že skutečně nemají KONEC, což je pro mě u hry dost důležité. Každou hru hraji jen tak dlouho, dokud ji nevyhraji, dokud nedosáhnu toho cíle, toho rozluštění příběhu, ale u těchto her to vskutku nejde, ač hrajete sebedéle, stejně se nakonec vzdáte svého účtu, protože jinak to asi nemá smysl.

    Spoustě offline her recenzenti často vytýkají brzký nástup STEREOTYPU, ale faktem je, že u browserovek nastoupí prakticky okamžitě a to na pořád.

    Toť můj názor....
  • Hmm... až sem to kedysi slávna séria Might and Magic dotiahla *11* A aby to nebolo málo, jej otec Jon Van Caneghem (už pod logom EA) vo vedľajšom článku s pompou ohlasuje prechod Command and Conquer na... F2P. Iróniou je, že to bol právce samotný JVC, kto pred temer 15 rokmi prorokoval smrť žánru RPG pod kolami tankov z Westwoodu. Čo by si asi dnes jeho mladšie ja o svojom staršom proťajšku pomyslelo *7*
    • Otec Jon van Canegem, ktorý už asi od roku 2000 - ešte pred krachom 3do a nwc - intenzívne pracoval na server side mmo hrách... no asi by si povedal, že urobil kus dobrej roboty.
  • NA strategie se to proste nehodí k**** to se nemuzou poucit z age of empires online, že to proste nejde?
  • Browserove hry jsou dobre a kvalitni ale po case otravuji a clovek to dela jen z "povinnosti" vim o cem mluvim hral jsem Gladiatus i Travian a byla to ztrata casu to si radsi zahraju hry co uz jsem dojel nez abych delal to co vlastne nema ani ten drive

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit