Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim mam problem mam amd phenom II x4 945 a grafarnu amd r9 270x mam 8 gb ram naistalovane ovadace amd omega 14.12 a pri tesne pred zobrazenim menu hry se mi to sekne a ani se to nehne poradte co by to mohlo byt
  • Fenix3693-No kámo,uvažuj o upgradu procesoru a grafárny.RAMky máš ok.Já mám amd fx 8350 8-jádro a 4.0 GHZna 1 jádro,gtx 660 ti-2GB ram a 8GB ram paměť a laguje se to,kousá se to a je to naprd.mám orig. hru.Laguje se to i na nejnižší detaily.Pořiď si něco od intelu nebo AMD 8 jádro jako já-asi za 5 litrů a lepší grafárnu-deset litrů a vejš.Objednal jsem si radeon R9 290X 4gb ram-(na aukru za 6500kč což je super cena oproti zlodějskýmu zelenýmu Alza šmejdovi) a tak doufám,že mi to už pujde plynule.Jinak přeju ostatním odně štěstí s touto hrou.Nároky na procesor a ramky tak hrozný nejsou,ale na grafiku teda jo.S tou tvoji sestavou ti to ale pojede ještě hůř než mě a můžeš si nastavit detaily jaky chceš protože pokud nesplňuješ minimální požadavky tak to na ně ani nerozjedeš.Možná si říkate,že jsem magor,ale ostatní hry se stále vyvíjí dál a dál a tak chci jít s dobou. *1*
  • Rozjedu to teda s tou sestavou nebo ne?
  • ja mam amd fx 4350 4.2 s turbem 4.3 a 12mb cache 4 jadrovy
  • rozjedu to když mam amd fx 4350 , nvidia geforce gtx 760 2gb nvidia sli a 16gb ram
  • Zdravím, chtěl bych se jen zeptat jestli bych rozjel AC Unity na této sestavě, popřápadě na jaké detaily to rozjedu? Děkuji

    Windows 7 Home Premium 64 bit
    Intel Core i5 4570 3.2GHz 4 jádrový
    Nvidia GeForce GTX 660 2GB
    RAM 8GB
  • Mrknete na tohle https://www.youtube.com/watch?v=qYEPFxKOQ4E&feature=autoshare *3* all trailers
  • Pochybuji že by tohle ubi pustil... myslím že se pyšní celé ty roky parádní optimalizací a dokud to neuvidím na krabičce, tak tomu prostě nevěřím... :)

    ac zdar
    • V JRC to mají na krabičce ještě i to neprodaj ale tyto požadavky tam jsou
  • no to je konečná kdo mi puči na pc ???
  • Ale lidičky. Co se hned čertíte? Nějak se ta zatuchlá PC mašinérie rozhýbat musí. Co jiného lidi donutí kupovat pořád každých pár let nový hardware? Jedině čím dál náročnější hry a programy. Jinak by lidi měly doma třeba 10 let staré PC a páni z intelu a nVidie už by byly dávno na dlažbě. Není nic lepšího, než když se ubisoft dohodne s intelem a ostatními výrobci, vykašlou se na optimalizaci a podpoří jim prodeje. Oni z toho nějakou tu kačku taky mít budou, nebojte se :-)
    • Jack1947
      Mě udivuje jedno že těmhle PR System requirements fakt někdo věří *8* , je pravda že reklamu maj z toho hezkou no.
    • CrocoRay
      Nároky postupně rostou všude, ale dát do minimální konfigurace kartu, která stojí více než celá nová konzole, to už je drzost. Taková GTX660 je karta střední třídy určená na hraní moderních her a je o dost slabší než tady ta uvedená v minimálních požadavcích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit