Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Az se uplne vykaslou na jakouki kompresi, nebo pridaj jeste filmecky a zvuk v nejakych africkych ci jihoamerickych jazycich.
  • Jako ty pozadavky jsou skoro stejny pro minimum a doporuceny, to zas takovy rozdil mezi tema grafarnama neni. Ale teda ze by to opravdu vyuzilo 8 gb ramek a nemeli tam nejaky mega memory leak, tak to chci videt.
  • Colby.Sawyer
    No tak AC:BF mi šlapalo naprosto bez problémů. A podle těhlech HW nároků mám jen těch 50GB a na tolika GB mám uložených 60 filmů. Takže by mě měla jedna hra zabrat 1/10 paměti??!!! Doufám že je to fake a ty nároky nebudou tak šílený.
  • CrocoRay
    Black Flag byl dost náročný. Ale na minimum jsem to hrál s GTX 650. A věř mi, že na GTX 680 to nemá ani v nejmenším *1*
  • CrocoRay
    Tak nevím, co na tom bude pravdy, ale AC je posledními díly nějak čím dál tím více náročná, i když po grafické a celkově technologické stránce zase tak převratně nepostupuje. Je sice pravda, že tady nový Unity nabízí větší davy lidí a lépe zpracované město (zatím se mi tahle Paříž z gameplay videí líbí více než kterékoliv jiné město z předchozích AC), ale nevím, jestli je to důvod k takhle krvavým nárokům. A když srovnám třeba takový AC 4 s prvním dílem, tak graficky možná používá modernější efekty apod., ale z celkového uměleckého (či jak to říct) hlediska mi přijde furt takový stejně kreslený, jen ta voda asi vypadala lépe a byla i větší dohlednost. Ale nároky měl Black Flag teda o dost větší, a když to srovnám s takovým Crysis 3, tak AC 4 určitě vypadal hůře, ale na nejvyšší detaily snad byl i náročnější :-)

    A Watch Dogs jsem nehrál a chci si ho zahrát, až trochu upgraduju. Ale když se dívám na grafiku a srovnám to s nároky na hardware, tak si taky říkám, že jinde jsou na tom trochu lépe.
    GTX 780 jako doporučená? No samotná grafika stojí více než celý počítač člověka, který nehraje hry *1*
  • Mato1987
    Skúšal som úplne všetko, tá hra je proste otrasne optimalizovaný konzolový brak.
  • Ubisoft - to je ta firma, jejíž zaměstnanci tvrdí, že na PC se optimalizovat nemusí, protože is uživatel koupí novou grafickou kartu? *15*

    Klidně si ten jejich odpad kupujte, ale pak nebrečte. *3*
  • A to ti nakecal prodavač v elktru, že? *1*
  • 50 GB bude brzo u her standard. Vždyť už tu takové v minulosti byly i bez nextgenu. A stahovat to stejně lidi budou, akorát ze Steamu/UPlay. COD má taky 50GB. Akorát nevím, na kolika DVD to vlastně vyjde v krabici, když Bluray stále v PC má minimum lidí a někteří už ani tu DVD mechaniku *1*
  • rozumne uvazujici clovek jim za tuhle dojicku na penize nemuze dat ani korunu uz ted,natoz kdyz to takhle zprznej
  • Pokud takhle dopadnou opravdu ty nároky tak by se ubisoft týpci měli poliskat navzájem...ty minimální jsou naprosto směšné a navíc to je silnější sestava než konzole. A těch 50 GB? ...se asi bojí aby to lidičky nesosnuly s torrentu *15* ,pokračujte dál ve vašich neoptimalizovaných portech a brzo se budou vaše ,,AAA´´ pro PC pouze stahovat *7*
  • paradoxne kuli exkluzivitam na PC a par multiplatformnim titulum, ktere bych si na konzoli kvuli ovladani neuzil ano ;)
  • Magister_Peditum
    Tak na to, že hra graficky zas taková nádhera není, tak to má docela brutální požadavky. A hlavě 50 giga? No, jen čekám, kdy hry začnou mít 100 giga. *15*
  • kazdej kdo se v pc vyzna tohle muze rict uz po prvnim videu,na prvni pohled je jasny(pokud nejses slepej a nepatris mezi takovy,ktery nerozeznaji 30fps od 60),ze ta hra je bud zkhundena(asasin creed) a nebo hardware naroky odpovidaji vizualu(star citizen)
  • Vždyt takový nároky už měl skoro red flag takže nechápu co je na tom divného a nebo kdo čekal že to bude hrát na dual core s dx9 kartou ?
  • Ristoro
    Dlouho jsem neviděl dobře optimalizovanou hru pro PC. Snad jen Alien Isolation co tak čtu a pro mě ještě Hitman Absolution. A ještě Crysis 2 byl výborně optimalizovaný. Ačkoliv je AC série má nejoblíbenější, optimalizace stojí za ho*no. Takže ano, v 99% je to odfláknutý port, protože proč se snažit, když na PC už přece "nikdo" nehraje.
  • Paul_cz
    Zkoušel jsi borderless windowed ? Protože ty dropy na 30 vypadají na vsync, který je tím řešen.
    U mě skutečné žádné dropy na 30 ani stuttering nejsou.
  • Na 30 fps dost hladny program.
  • jindra.veliky
    PC LOGIC

    nizky naroky = nejedna se o next gen hru
    vysoky naroky = odflaknuty port
  • Žádná hra nemá právo být náročna. Má právo být optimalizovaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit