Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli
    Nazdar nazdar, dostal sem se do bety, a k tomu 3 kody pro pratele, a mam 2 volny, kdyby nekdo mel zajem.
    • Čau, já bych určitě chtěl, jestli ještě máš :) kdyžtak nick Kuffenbach23
  • lidi fakt si tu seriete do tlami mohli ste sa hlasit do alfi do beti skušat ale to je moc prace na vas takže rači budete len dristat
  • Vavra prohlasil na fb, ze Watch dogs 2 je "lame". Podobne to bude i s touto hrou. Snad az vyjde Kingdom Come to bude lepsi.
    • Ristoro
      Watch Dogs 2 je překvapivě velice povedená hra, že je příběh slabší a polovina postav je otravná je jedna věc, ale co se gameplaye týče je ta hra výborná. Takhle měla vypadat 1čka. To si lidi neumí udělat vlastní názor? Že někdo, kdo udělal kdysi dobrou hru fluše špínu na všechny AAA hry které vyjdou, jim příjde v pohodě? Já se tak těším na ten Kingdom Come, jsem zvědavý, jestli to bude tak super, jak si pan Vávra myslí :). Minimálně ten framerate byl nádherný, takových solidních 25fps bych tipl, z videí co jsem viděl. A co se combat systému týče, takový "arkádový" For Honor, ho má daleko zajímavější a zábavnější a mnohem hezčí na pohled.
      • Příběh je blbej, postavy otravné, ale jinak je to super. Jasně *4*
        • Ristoro
          Příběh jako takový je slabší, nenapsal jsem blbý. Marcus s Wrenchem se mi líbí jako postavy, Dušan a Sitara už tak moc ne. Tohle jsou slabiny té hry. Neříkám, že příběh není u her důležitý, ale já osobně se bez toho obejdu a je spousta her, které mají slabší příběh, ale vynikají gameplayem a o tom přece hry hlavně jsou. Jestli hraješ hry jen kvůli příběhu, možná bys měl přejít na filmy.
        • hra se netvari vazne. Postavy jsou nahodou bozi. Na steamu to ma pres 80 procent od uzivatelu. Hra paroduje co muze a docela chytre se odkazuje na ruzne kultovky v osmdesatych letech. Sranda je, ze ji hani jen lide, kteri ji berou vazne.

          Co rict? Nedostatek smyslu pro humor? Zacinajici hysterie? Jedinec hajici si kazdou cenu sve myslenkove stereotypy? Vsichni jsou blazni, jen ty jsi letadlo?
          • Ristoro
            Cyberdriver nemá chybu :D. Devon von Devon :D.
        • Morraw
          A proč ne ? Já jen, že tady je kampaň a open world obsah od sebe oddělen. Takže ho nemusí bavit příběh, ale vyblbne se ve měste plného aktivit.
          • Já to chápu, film je úplně pitomý, ale ta herečka tam běhá úplně nahá...
            • Morraw
              Nejdůležitejší je, jestli tě hra baví nebo ne. Ono film může být skvělý, ale ty zrovna tu herečku nesnášíš ;)
  • Jack1947
    Je to hovadina, která ani nepojede bez netu RIP

    Beztak se to bude sekat grafika nebude odpovídat *11*
    • Jasne, Jacku, neda se to ukrast...hovadina...
      • Jack1947
        Ty ses d3bil , tobě podobní - Nedá se to ukrást prej hovadina Já už Ubi hry hraju spíše z nudy. ( Navíc Denuvo pozvolna se obrací v popel).
        • Myslim, ze o d3bilovi na gamesech uz maji vsichni dlouhou dobu jasno...
          • S tim souhlas. Proto na tebe uz nereaguji ;-) (krome tohoto prispevku)
            • Slibujes?
  • NIOH rules
  • TheGGG
    no nic překvapivého, však to není OW, ale vždy jen nějaká malá arénka kde bude běhat pár vojáků... ale dělá to ubi, tak jen aby se mě to pak nesekalo i na mé gtx1070 a i7 6700k...
    BTW: zrovna hraju division a běží to krásně na ultra detaily, ale je pravda že jsem to koupil teprvý nedávno, kdo ví, jak strašné to bylo po startu, teď už to asi opatchovali...
    • gtx1070 a i7 6700k

      Nehoň si tady ego...
      • TheGGG
        pls koupil mě je taťka a ego si tady nehním, kámoš má podobnou sestavu.... tzn. není to nic na co by jeden musel vydělávat 100 000,-
    • konvicce?
    • Morraw
      No snad nejsi takový ten typický uživatel, který otočí veškeré nastavení doprava, zjístí, že mu to nejede 60+ FPS a jde hned křepčit na forum, jak je hra špatně optimalizovaná.

      Na některé pokročilé funkce prostě potřebuješ top end. Hry ani často optimalizované moc dobře nejsou a tam to musí řešit ovladače od výrobce. Což se děje více než často.

      Ubisoft neobhajuju. DOst her se jim nepovedlo, ale zrovna WD 2 byly dobře optimalizované už ze startu.
      • jakože skoro čtyřicátník jsem nad WD2 ohrnoval frňák, teď mohu říct, že to je konečně pořádná sandbox hra se super humorem, který paroduje mladší generaci, aniž by ji urážel.
        • TheGGG
          mě to přišlo jak pěkná sr*ka, ty hoperský swag deme*ty bych prostě nepřekousl...
          • Rekni na rovinu, ze se toho bojis, protoze by to mohlo ranit tve city
      • TheGGG
        já si otočit vše doprava mohu dovolit, pokud je hra dobře udělaná... že se najdou vývojáři, kteří mají drzost vypustit hru co se seká i na gtx1070/1080 není můj problém.
        WD2 nehraji, kvůli trapnému stylu a postavám, ale mnoho ubi her stálo za hov*o v době vydání a problém měli i lidi s top počítači. Jak říkám, hraji division na ultra a běží to na 60 + bez problému, ale v době vydání to byl problém.
  • Doporucene pozadavky je ps4 a x1, cili ekvivalent bude nekolik generaci stary hw na pc. To da rozum
  • Krescz
    notak lidi nebuďte naivní, dělá to Ubisoft a to znamená, že to jak nám to prezentují to vypadat nebude, naopak to bude nedodělané *7* už se těším na to srovnávací video E3 vs realita *1*
    • Ristoro
      Já ti nevím, hrál jsem ještě alphu a ta mě hodně bavila. Grafika nic převratného, ale zároveň nebyla špatná, nicméně framerate byl stabilní. Gameplay mě hodně bavil, unikátní a zábavný combat systém. Hodně haprovalo připojení, když jsem chtěl hrát s kámošem a taky bych za to u launche nedal 1600 ani náhodou, ale ve slevě za těch 500 - 700 to podle mě bude super kup.
      • Krescz
        počkám si na recenze, ale pochybuji, že v době kdy to bude stát těch 700 to bude žít
    • Krescz : tak ne asi , ubi a ty jejich pindy *1*
    • no ted jsem se dival jake dali doporucene pozadavky u The Division ... krome CPU kde maji teda silnejsi i7, tak stejna grafika 970 a stejne ramky jako For Honor, takze opravdu DOPORUCENE muze byt nekde u GTX1080 a pak i ta graficka stranka tomu muze odpovidat.
  • no ta grafika na videich byla vzdy docela dobra a ty pozadavky na HW jsou dost nizke...to se mi nejak nezda
    • Videa běží na top HW a jsou ještě před ořezáním grafiky. Jako u Division.
  • doporučené požadavky nejsou nic vzrušujícího... jde vidět, že to běží na starším enginu
    • to bys neveril, jak je teprve starej unreal engine, nebo unity. :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit