Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Len tak mimochodom pre všetkých čo píšu že sa opičia po Heathstone, AC už jednu kartovú hru na mobilné zariadenia malo, cca 3 roky dozadu, Assassin's Creed Recollection. A nebola úplne zlá, čudujem že si nikto na ňu nepamätá. Čiže kartovú hru mali skôr ako Blizzard.
  • Dalsi odpad z dilny ubisoftu a ovce se zase poperou kdo jim da svoje penize driv.
  • Dojíme jako o život!
  • Jack1947
    Tak ještě Assassins creed MOBA a máme pro dnešek klid. *4*
  • Proč všichni musí kopírovat Blizzard, když příjde s něčim novým? Grrrr, to teď jako bude x-leté období, kdy se máme těšit na samé předělávky populárních titulu na karetní hry alá Hearthstone?
    • Karetní hry jsou na PC něco nového? *8*
    • V cem presne vsichni kopiruji blizzard a ne ty, kteri byli davno pred blizzardem (prvni co me napadne - http://en.wikipedia.org/wiki/Magic:_The_Gathering_(MicroProse) )? Tohle mi hodne pripomina apple - kdyz se zarizeni predstavilo pred 15 lety, tak nikdo nic, pak se pridalo par efektu na oko a apple byl ten, co to vsechno vymyslel a vsichni ostatni jen kopiruji
    • Blizzard ? Nový? Please, podívej se na japonský trh tak se na každou třetí hru udělá karetní variace.
      • To jsou kecy, proč by to jinak Ubisoft nechávalo až na teď? Vidí to u Blizzu tak kopírují ...
    • Smyslem každé soukromé firmy je generovat peníze,pokud možno s minimálními náklady---》Blizzardu generuje Hearthstone určitě nemalé prostředky---》Ubisoft chce z logiky věci taky svůj kousanec a udělat karetní hru není pro ně nějaký extrémní riziko. (Btw Blizzard nepřišel s ničím novým,akorát to udělal jinak)
      • Asi si mě nepochopil, nevadí, teď já tobě vysvětlím proč lidi hrají Hearthstone, a proč nikdy Ubisoft nebude mít ani 1/10 tolik hráčů co Hearthstone - jedná se o stejnou situaci, jako když před 10ti lety chtěl každý vydavatel mít svoji MMORPG protože WoW. Jde o Blizzard, jde o jeho zpracování a obrovskou komunitu, o Battle.net - lidí Hearthstone hrají protože je to Blizzard produkt, o nějakou karetní hru AC na Uplay nikdo ani nezavadí. Jasan?
        • Ristoro
          Že o to nikdo nezavadí, na to bych nesázel. AC má obrovskou, silnou komunitu a pokud to zpracují dobře, já osobně si raději zahraji za postavy z mého oblíbenějšího univerza, což je AC, ačkoliv Warcraft mám taky moc rád. Je to o názoru.
  • seprah
    jů *14* a bude i pexeso? a ještě by mohli udělat nějakou variantu Kloboučku, hop! Třeba Ezio, hop! a pak k tomu po deseti eurech prodávat figurky jednotlivých hrdinů... Kenwayi, hop! stejně v té hře pořád hopsají, tak proč toho nevyužít!
  • Ristoro
    Náhodou to vypadá docela dobře. A na mobily, proč ne? HS na mobily pro zatím není. Komu to vadí, nemusí se o to vůbec zajímat, že.
    • To sice nemusí, Risotto, ale uvědom si, že se lidé nudí, takže si vždy najdou něco, co jim bude vadit.

      IAOFHSAUF
  • Tak doufám že mi splní moje tajné přání a vytvoří taky AC mobu.
  • Krescz
    trapas *7* ....pripomina mi to zabijacku...z prasete se taky musi vyuzit vsechno
    • davidBray
      mě to spíš připomíná, když oni mají tak my taky. a rovnou dvě prasata :D ať je vidět, že na to máme :)
    • lol ! tak je to vystizny, me zas naskakuje koprivka jen slysim nebo ctu zkratku AC... ble.
      A kdyz se rekne ubisoft specham na WC :D..
  • unikatni? akurat tak vsetci zavidia Hearthstone tak kopiruju *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit