Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle hra vlastně v současné době nemá žádné minimální nebo optimální HW požadavky, prostře budˇ máte současný high-end (pokud možno Nvidii, hlavně ne ATI/AMD), nebo si nezahrajete. *1*
  • Prosím všechny hráče, kteří chtějí kompletní češtinu u konzolové verze AC Unity, aby přidali svůj příspěvek do následujícího fóra Ubisoftu
    http://forums.ubi.com/showthread.php/950935-(PS4-Xbox-One)-Missing-option-to-set-ingame-language-(not-subtitles)
    Děkuji
    • Sorry hoši, jste trochu k smíchu. V AC Unity je momentálně tolik problémů, že už vidím, jak Ubisoft všeho nechá a bude řešit češtinu. *3*
    • ty se prejmenuj na halfbrain
  • no na konzolích nehratelné, celkem ostuda XD a na PC sem zvědav co mě bude čekat.....

    Jednu věc nechápu, jak může komunita být šťastná z Black Flag, kdy dodnes vývojaři neopravili chybu, která začátkem mise v Africe vypínala bez varování hru na cca 20% počítačů a chybu musel opravit 15letý kluk..... trvalo mu to týden.... Ubisoft dodnes na chybě usilovně pracuje....

    Asi tak jde vidět jak na hráče serou a prodávají nefunkční produkty!!!
    • Na PS4 hraju víceméně bez problémů, za nějakých 15 hodin hraní jen 3x propady texturou a 1x výrazný FPS drop *5*
  • Na mém MSI GT72 2QE běží Unity naprosto s přehledem na UltraHigh+ (včetně Nvidia TXAA + HBAO + PCSS) detaily s 35fps. Hra má občasné vteřinové fps dropy (zaregistroval jsem cca 3x za hodinu) a pár bugů by se taky našlo, ale není to nic, co by mi kazilo požitek ze hry (vývojář jistě brzy odstraní), proto všichni ti, kteří o hře uvažují a mají alespoň trochu kvalitní sestavu splňující požadavky hry, pak jen doporučuji!
  • CrocoRay
    Jsem si vzpomněl na tu jednu starou reklamu :-)

    "Od malička jsem vždy chtěl být lemplem. Když jsem se pak rozhodoval, co chci v životě dělat, programátor u Ubisoftu pro mě byla jasná volba. Pokud děláte svou práci na kok*t, lidé to ocení." *1*
  • ja mam ati 5700 asi myslm ze to nerozjedu ten assassins creed unity *11* *11*
  • Ristoro
    Asi jsem dostal jinou verzi, než celý svět, kde mi framerate padl asi jen 1 za 6 hodin, kde je gameplay výborný, odkaz na AC1, průchod přes dav, následně vražda, grafika je naprosto úchvatná. Možná hodně věcí spravil ten Day One patch. Fakt nevím. Optimalizace je samozřejmě otřesná, ale to je už od AC3.
  • thesibep
    Tak otestováno i7-4770, 16GB, GTX970 STRIX, detaily ULTRA, vyhlazování 2x MSAA+- v prologu bez "výrazných propadů" FPS 60-45, Paříž tady už je to jiné kafe 60 - 35, tady jsem přepnul vyhlazování na FXAA a FPS cca + 8 - 10, každopádně normální chod 60 - 40, při filmových scénách 45 - 23. Chyby ve hře - Arno, se schovává jen na dobré slovo, ještě více patrný efekt levitování nad překážkami, při držení na rohových římsách procházejí ruce skrz zeď, levitující pero NPC bez NPC, zatím jsem se nepropadl mimo mapu, ale věřím, že to přijde :)
    • a to ste ještě neobjevil tuhle featuru mikrotransakce za 100 USD ve hře za 60!
      http://www.nowgamer.com/wp-content/uploads/2014/11/AC-Unity-microtransactions.png

      nechť Ubisoft pojde pomalou a útrpnou smrtí!
      • thesibep
        Tak jde bohužel čas, mobilní mikrotransakce pomalu, ale jistě začínají prosakovat i do konzolových a PC her viz. Plants vs. Zombie Garden Warfare.
  • "Rovněž vyzývají hráče k nahlášení chyb nových."

    Takže regulerní a neohlášenej betatesting za 60€, krása.

    Víte jaký je rozdíl mezi ohlášeným early acces, případně alfou/betou a AC:Unity? V ceně.

    Od Unity jsem nic nečekal, abych nedošel zklamání, ale po tomhle uvažuju o vynechání libovolnejch her od Ubi po zbytek mýho života. Tohle je už fakt moc.
  • dropy FPS...no budiž.....ALE CO TY MIKROTRANSAKCE? TRUHLY KTERE OTEVRETE JEN S APLIKACI V MOBILU? TO JE DĚS!!!!!! ne ty pády fps....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit