Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No nevím Breakpoint je jak Beta tak předbjednávkovej přístup takže kvůli tomu to vlastně nemusím( njn ten odběr zase zruším? jestli to teda vůbec pujde bez karty zkusit což asi nepujde tak ani rušit nic nebudu)

  • Aktivoval jsem Uplay+ a obratem opět zrušil. Mimo jiné nelze vůbec hrát Anno 1800, takže pokud hodlají takhle selektovat nové hry, tak ať si celý Uplay+ strčí do řiti, navíc při ceně 400 Kč za měsíc.

    • Maxianimal

      Mají nějaký technický problém, tu hru tam samozřejmě přidají. Selektovat nebudou, bude tam nový Watch Dogs i Breakpoint. Ale čecháčkům není nic dobré ani zadarmo, klasika.

      • Zadarmo to není, ale zbytek je pravda. Budou remcat a ani si nejsou schopni zjistit důvody, které byli oficiálně zveřejněny přímo na Uplay... Nechápačky tohle to..... 

        • Maxianimal

          První měsíc je zadarmo, tak jsem to myslel.

        • Ukaž mi kde přesně na Uplay je to uvedeno. Já to dohledal až na diskuzním fóru Ubisoftu. Proč když něco takového nefunguje, tak musí být vždy kritizován uživatel, že si dovolí něco napsat nebo říct? To je čecháčkovství, nikoliv to co psal ten chytrák o něco výš.

          • Mimo Twitteru to bylo třeba upřesněno na supportu, kde je služba detailně popsaná (https://support.ubi.com/en-GB/Faqs/000045736/Content-available-through-UPLAY). Navíc Anno na katalogu není uvedeno a je tam ještě napsáno, že "restrictions apply". Co by čecháček ještě vlastně chtěl? Pokud si to někdo objednal kvůli Anno 1800, tak je hlupák, že se ani není schopnej kouknout na ten katalog případně zkusit Twitter nebo oficiální support... Jako vážně... Ten "chytrák" nahoře má úplnou pravdu....

        • Marines
          Ano, máte pravdu, remcalové budou vždy a za každých okolností. To Anno 1800 je spíš ostuda Upaye, ale kdo, když vyjel s něčím novým, měl vše dokonalé...?! Já si to aktivoval kvůli WD a nelituji, i když se mi zadají ty čtyři stovky také dost. Nikde přece není psáno, že to musím platit na pořád.....
          • Tak zatím jsme ty čtyři stovky nikdo nezaplatil ani jednou. Za těch 26 dnů se dá v pohodě WD dohrát.

    • Dodatek: Prý se jedná o technickou chybu a řeší se to. Zajímavé, že zrovna u hry, kvůli níž většina hráčů chtěla Uplay+ vyzkoušet.

      • Spades

        Samozřejmě.

        Většina hráčů si chce zahrát Anno.

        A dokonce kvůli Anno chtějí vyzkoušet Uplay+...

        Vůbec nikoho nezajímá Ghost Recon Breakpoint, Division 2 a Rainbow Six Siege.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit