Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by zajímavé, kdyby sérii posunuly v čase do doby Rudolfa II. a děj by byl v Praze.. pátrání po kameni mudrců, vaření lektvarů, souboj s Golemem :D a pak by se série dostala do doby první světové a druhé světové a nakonec by byla doba Komunistů opět v Praze a hlavní postavou by byl náš legendární pérák (Lidé by ho brali jako péráka ale ve skutečnosti by to byl Assassin :D)
  • Přeasasínováno....
  • Tilwaen
    Tak dlouho se dojí, až se vemeno utrhne...
  • Nechápu, proč tady tolik lidí brečí že vydávají hry každej rok.
    Zaprvé dokud to lidi kupují a lidé to hrají, tak at to klidně vydávají.
    Navíc nelze říct, že by ve hře nebyly žádné inovace (porovnejte jednotlivé díly).
    Tím neříkám, že vždy jsou změny k lepšímu, ale alespoň se snaží.
    Navíc kolem a kolem vzato, tak i když trojka se moc nepovedla a mě osobně přišla nejslabší, tak obecně vzato to byla kvalitní hra. Když to srovnám s některými tituly, které vychází, tak prostě byla povedené hra, i když nic převratného.
    • protoze stejna hra kazdej rok znamena, ze je proste stejna , minimum inovaci, jen se zmeni prostredi, to ej jako s CoD ... jsou to shity ty hry.. ale proc zabijet dojnou kravu ze? Jak je videt, tak lidi jsou stupidni i tak a koupej to stejne
  • No, evidentně se z toho stává lejno jako Call of Duty. Už nejnovější díl byl zoufale neoriginální a nudnej. Kdo ví co přijde příště.
  • Kdyby se radeji vratili k tomu v cem byli nejlepsi ... R6
  • Ad4m
    mna ani nezaujima tak hra ako film *8* pretoze vacsinou filmy zalozene na hrach nedopadaju az tak dobre, predsa ma vyjst aj film o NFS coho pribeh si teda moc predstavit neviem ale namet AC hodnotim pozitivne...obsadenie tiez nie je zle *3* http://www.csfd.cz/film/308785-assassin-s-creed/diskuze/
    • Tilwaen
      Tak to jsem zvědavá, co se z tohohle vyklube *1*
  • Stává se z toho středověká akce v COD stylu... *9* *7*
  • Lawliet
    Hádám jeden na tablet, druhej na PSP a třetí na konzole/pc. Takže vlastně jeden ostatní dva budou zrecyklovanej engine.
  • To už je sakra vytahanej cecek tahle série! Hamyžnost vydavatele nezná mezí. Jenže ten za to nemůže, je to firma, jde po zisku, proti tomu nic. Já si klepu na čelo a myslím na ty zástupy lidí, co to pořád kupujou ... to je pro mě wtf.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit