Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzerá to na zjedenie.
  • zdenek.sipek
    Nějak mi nejde objednat ta 4 diskova verze soundtracku - pořád mi to hází error - má s tím někdo také potíže?
  • Kdybyste někde objevili možnost zakoupit digitální kopii (digital download) Skyrimu hoďte link. Lokální retail verzi po zkušenostech s Cenegou už nikdy nekoupím. Takové praktiky se dělaly za totality kdy vám někdo nařizoval jak přesně co musíte dělat. Ostatní si to můžou nakliknout na Steamu nebo Gamestopu. Nezajímá mne český překlad, nechci čekat měsíce na překlad DLC a patche, nebo se třeba nedočkat vůbec. Krabici nepotřebuju.
    Chci stejnou volbu, kterou mají v normálních civilizovaných zemích rozhodnout se zda koupím digital download nebo místní retail.
  • MrSanta
    Ultimátka F:NV na 10. února? Ajajaj, to mi vychází Kingdoms of Amalur: Reckoning. To se nedá skloubit. F:NV bude asi muset (opět) počkat...
    • Děláš chybu *5*
      • MrSanta
        Ale tak v létě bude času dost. Navíc na pobíhání po Mojave se parné letní dny hodí. Bude to tak mít čtvrtý rozměr *1*. A navíc by to mohlo být v rámci letního výprodeje na Steamu za zajímavou cenu.
  • vsiml sem si toho i u dalsiho videa, ty vyvojari co tam mluvi ti jsou taky v nejakem pc enginu na makeup to nevypada :-D
  • Joha
    Prečo mi to robíte... ja už to nevydržím!!! Oblivion hrám dodnes vďaka módom a dúfam že Skyrim mi vydrží minimálne tak dlho! :)
    • A co mame řikat my, co to nekupujem a budem muset čekat ještě na crack?!

      Trpelivost...
      • Core
        Musím napsat, že s jednou slavnou, okřídlenou větou z úst jistého pana Einsteina musím 100% souhlasit.
        Ale tobě, milý pisateli, věnuji celou stránku mouder: http://flamendr.cz/citaty-hloupost/
        • Raději bych věděl, jestli moralisti jaky ty mají legálně koupený veškerý software, co kdy použili.
          • Jasně že ne, ale když se tak moc těším na nějakou hru a vím, že to bude pecka, tak jí prostě koupím. Když mám pochybnosti, hru klidně stáhnu a pak si jí koupím, pokud se mi líbí (nestalo se ani jednou, všehovšudy jsem stáhl celkem tři hry a u všech jsem byl šťastný, že jsem si je nekoupil - Crysis 2, Two Worlds 2, Mafie 2). Třeba dát plnou cenu za zkaženou Crysis 2 nebo nedodělanou Mafii 2, kde kam se člověk podívá, tam je nevyužitý potenciál, je prostě moc. TW 2 jsem hrál cca 2 hodiny a pak jsem toho nechal (TW 1 se mi moc líbil), Mafii jsem sice dohrál, ale... Crysis 2 jsem nedohrál - v životě jsem se u hry tak nenudil.

            Koupil jsem např. Morrowind, Oblivion, GTA SA, GTA IV, BF2, Crysis 1, LOTRO, Gothic 2,3, HoMaM III, V atd. a všechny tyhle hry za to fakt stály. Skyrim za to taky bude stát...
          • Trol.diskuzni
            Blázníš? Jsou to jen pokrytci, co si lžou do vlastních kapes... *3*
  • Core
    Nádhera!!! Ve sběratelských edicích mě nejvíc (vedle hry) zajímají právě artbooky a soundtracky. Tohle vydání musím mít a ještě s podpisem mistra Soulea?! Pa-rá-da!!! Díky Games.cz za info, udělali jste mi neskutečnou radost.
  • Trol.diskuzni
    Hmmm, hezky to vypadá ta kolečka vedle sebe...

    Bohužel ani deseti blu-ray spešl ultra mega čupr edice nemá ani náhodou šanci trumfnout Gothic 1 na jediném cdčku. *3* Takže sorry, boys... *5*
    • Zkus dát šanci nové hře.Jsem fanda G1 a takové hry typu skyrim nevychází každý den. *3*
    • Core
      Jeremy Soulea sleduji už dlouho a jeho práce třeba i v takovém Icewind Dale byla úžasná. Gothic není špatnej, ale Jeremy rozhodně vede.
      • Cahir
        Icewind dale 2 a Morrowind považuju za vrchol jeho tvorby. Už delší dobu si říkám, kdy tohohle chlápka objeví Holywood.
      • tak Kai Rosenkranz (Gothic, Risen) má taky pár chytlavých, ale hlavně melancholických songu, Vista Point z G3 mě dokázal skoro až rozbrečet :) ale Soulea mám určitě raději, já mám pro TES univerzum slabost i hlavně díky hudebnímu doprovodu
        • Hudba z Gothicu je určitě špičkou - je tím nejlepším, co znám. TES ale není pozadu.

          Jo, Vista Point nebo Desert, fakt dobré skladby. I main theme ke Gothicu 3 je fakt dobrý.
        • Core
          Já slabost pro svět The Elder Scrolls nemám, určitě spíš pro svět Forgotten Realms, ale hudba je naprosto úžasná. Letos se vůbec urodilo hned několik špičkových soundtracků. Deus Ex Human Revolution poslouchám denně. Marná není ani práce Kinga a spol. kolem šestých Heroesů... *5*
    • Gothic 1 byly dvě CD
      • Trol.diskuzni
        Jak již řekl kolega... Pravý Gothic fanda ví ,-)
        • Core
          Řekl bych, že se můžu považovat za pravého Gothic fandu (za Gothic tedy počítám I až III + datadisk Noc havrana). Svět Gothica mám prolezlý naprosto do posledního pixelu. Dokonce jsem si dělal i mapy. Přesto hudba Jeremyho Soulea je lepší *14* *3*
      • RavenHolm
        Ano, ale nebylo nutné je instalovat obě. Na druhém CD byl pouze dabing.
  • Raději bych Fallout 4 nebo Fallout Online...
    • tipuju, že tak za dva roky by mohlo něco vyjít/být oznámeno..
      • A já tipuji, že pokud bude další Fallout dělat Bethesda, tak si radši fanoušci včetně mě počkají až na další díl, který nebude dělat Bethesda, ale třeba Obsidian.
  • Odkdy je Lonesome Road předmětové DLC?

    Jinak mě pobavila reakce na fóru No Mutants Allowed, kde Kilus napsal tohle:
    Obviously it wasn't made by Bethesda so it couldn't be game of the year.
    • Cahir
      Tak tomu bych dal okamžitě ban. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit