Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtel bych vzkazat ubisoftu,ze uz nebudu kupovat jejich hry ani od jinych vydavatelu,ponevadz nesnesu tu nespravedlnost,ze za orezanou verzi budu platit vic jak pcsickar,melo by to byt prave naopak,a take by me zajmalo kde berou ty penize udelat vz
    dy pc verzi hezci,kdyz pc ckari nikdy nedosahli prodeju konzolovich verzi.radsi zustanu u ps4 a ps3 exluzivek jako tomu bylo doposud,tam je to za ty prachy aspon videt.za osekanou verzi nebudu platit 1400.kc.to ad si plati pcckari,aby si taky na ty extraefekty vydelali!
    • To slyším poprvé, že konzolová verze bude mít oproti PC osekanou verzi. Bývá to právě naopak... :) Nicméně ano to s konzolistama soucítím dávat takové pálky za hry které a i po delší době neopadnou. Nicméně pořád jste na tom líp nemusíte mít posraný Uplay....
      • vy ve hrach o proti konzolistum,nemate directx 11?vy nenate lepsi atializing ve hrach?vy nemate hry v1080p?a 60 fps?vy nemate u 90% her ceske titulky a cesky dabing?vy nemate potazmo v btf3 a 4 vetsi mutiplayerove mapy?tomuhle rikas osekane pc verze?tohle je padny duvod proc vy byste meli platit vic za hry nez mi konzolisti!!!a to nepocitam jeste dedigovane servy,extra pro pc ckare!a ze vase prodeje her nejsou nic extra si myslim,ze toho mate az az.a pro me padny duvod si tyto hry jako assasin a dalsi nekupovat dukud se to cenove neobrati. *16*
        • ano ale kolik my zaplatíme za PC a kolik vy za Konzoli vy rozjedete ještě x her po tom co PCčkaři budou muset svůj PC upgradovat... takže si myslím že je to vyrovnané!
  • Me nezajima grafickej kabat az tak moc. Spis bych chtel kvalitne predelane ovladani a slusnou optimalizaci.
  • Aspon odkaz na youtube tu nechajte ked uz neviete spravit tie videa.
  • Dřív jsem si říkal, že to nebudu ani zkoušet, ale přece jen si to asi nakonec stáhnu.
  • Shut up and take my money !
  • Amylee.Anderson
    Po dlouhé době koukám na nějaké video z AC. Nejvíc to podělali tim, že dali pryč ta krásná velká města. Ze začátku, jak tam stál u nějakého kostela, tak jsem si řikala "Sakra, proč já se na to netěšim, vždyť je to AC!"...pak tam byla džungle a došlo mi to.
    • No vidíš a pro mě je to naopak po dlouhé době díl (vlastním a hrál jsem jen úplně ten první), který si chci koupit.
  • C-BEAM
    osvetlenie je stále velmi ploché, shader kože nechutný ako v každom asscreede a flóra ako vystrihnutá z farebného papiera ... ale inak to nevyzerá zle, tiene už sú vcelku ok.
    • bol si ty volakedy vobec v dzungli? vyzera tot am tiez dost farebne, prestan si mysliet,z cely svet je sedy *15*
      • C-BEAM
        tu ani nejde o farby (pravdupovediac vo väčšine hier sú farbny zbytočne potláčané) ale o kvalitu shaderov a modelov.
      • Ale ono není zelená jako zelená (ne chlast omg, fuj *2*). Džungle a pláže barevný být můžou (a jakože jsou), ale na každého bude jimi zvolená barevná paleta působit jinak.

        Nehledě na to, že můj, tvůj a jeho monitor zobrazuje barvy možná kapánek jinak a nakonec všichni nejspíše vnímáme barvičky trošičku jinak. *3*
    • Nelíbí se ti to ? Tak se jdi kochat ven ! :D
  • Víte co já nechápu, proč všichni říkají, že to jde s touhle sérií do háje a, že ji nebudou hrát
    Nové nápady jsou změna, přece nebude každý Assassins creed v Itálii nebo na východě
    Taky nechápu proč hráči hodnotí titul jako nejhorší, když ho nehráli
    Chápu, že když Ubisoft udělá Asasína kovboje tak se už hodně hráčů naštve a Ubisoft to ví, vždyť naslouchá komunitě. A to je na tom nejlepší, protože Ubisoft nekašle na hráče.
    Sami napište kam chcete dalšího Asasína ! ;)
    Já chci carské Rusko za vlády Ivana IV Hrozného nebo Prahu za KArla IV
  • MidnighT91
    Jsem pirát a nestydím se za to. Assassin Creed říká, že je to cool...
    • N7N7
      A já říkám, kdo pirátí, ten je vool...
      • Jack1947
        Wool ?
        • No, vlna. No a co? *15*
  • Minulý týden jsem si koupil G-force kartu, abych dostal zdarma Batman.. a dnes mi řeknou, že kdybych týden počkal mohl jsem dostat zdarma ještě Assassina a Splinter cella.. Já se z toho po5eru.. *13*
    • Co jsi koupil? Vždyť nVčka teď vychází dost blbě výkon/cena a ani hra to nespasí.
      • co to meles ?
        • co? co to meles?
        • Když hold melu tak melu.. no.. Zapomeň na to prostě jen blábolím..
        • Jack1947
          Tady se clovek fakt nenudi, jednou nekdo nezna podruhe zas nevi vubec nic. *15* Muzu si pustit komedii ale tady proste je vice zabavy nez v kdejake jine . *3* Jen tak dal.
          • kdo co nevi ?
            • kuk
            • Ja newim
      • Koupil jsem 7990 *12*
        • To je dobrý.. Vydávat se za jiný NICK a doplňovat stromeček.. *15* To taky zkusím... jo a (8 tisic bych za kartu nedal)
          • Proc mas muj nick? *9*
            • Asi mám jeho??:/(!" *11* *14*
            • Ja mam tvuj nebo ty muj? *16*
            • aha, tak ne, to já mam tvůj..
        • Pardon za troling, já tomu vůbec nerozumím. Nevím, co jsem koupil.
          • To nic hochu bez mackat citrony! *6*
            • Ja si totiz nikdy nevrzl! *15*
            • Sorry jsem uplně vylízanej, dneska jsem si zase nevrz.. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit