Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naprosto strašné, no nic FS dejte mi pořádnou dystopii, nikdo stejně nezvládne dystopickou depku jako FS.
  • TheGGG
    dyť ta hra nemá tvář, dyť to nemá styl... ty roboti vypadají hrozně nezajímavě, prostředí nezajímavě, obleky nezajímavě, naprosto nezajímavý klasický scifi styl, který nemá trochu osobnosti... chybý mě tam něco navíc, toto je jak hra od nějakého robota... prostě bez duše a stylu a nějaké unikátnosti
    • Jack1947
      Pak si to sám zahraješ a změníš stejnak názor. Protože nic jiného jako scifi Souls není *3*
      • TheGGG
        asi si to nezahraji, neb nemám čas ani na kvalitní hry, natož na tyto průměrné...
        • Jack1947
          Youre busy *2*

          Zahraješ když ne ted tak do pár měsíců určitě. Na to vem jed, zvědavost prostě zvítězí nad vším.
    • Vogon
      Ano, dělali na tom Němci.
  • Musím říct že poslední combat trailer mě trochu naklonil právě směrem ke koupi. Stále si ale počkám na recenze. Lords of the fallen rozhodně nebyla špatná hra a kdyby odstranili pár designerských chyb tak by bezpochyby jednalo o super souls klon.
  • No já LoF miluju a dodnes občas hraju, takže pro mě jde o jasnou volbu. Ale souboje jsou navíc výrazně rychlejší, nebo alespoň pohyblivější než v LoF takže to působí akčněji. Vizuál mi nevadí, určitě bude zajímavé hrát to ve 4K. Dále se mi líbí, že díky sci fi zasazení a exoskeletu je realističtější to různé zběsilé uhýbání, skákání a "klouzání se" po zemi, než by to bylo třeba ve fantasy.......

    Takže za mě jednoznačně O.K. a pokud to bude mít i dobrou atmosféru a alespoň logický (a nutně ne originální) příběh, tak pecka a hurá do toho. Osobně bych uvítal, kdyby to byla bomba hra ne jen pro mou lásku k LoF, ale proto, že případný větší úspěch by mohl probudit některé AAA studia......
    • A tak zle to nevypadá no. :) Pro mě top a ta "láska" je dark souls a LoF pro mě bylo pomalejší a nějak mně tam něco chybělo, plus mi nebylo sympatické to "epic" pojetí viz itemy atd. Jinak pravda tohle v rámci sci-fi zasazení působí přirozeněji a je to akčnější, což je plus. Pokud to bude mít dobrou hratelnost a i nějaký RPG systém (vylepšování suitu, dost zbraní atd...) resp dobře zpracovaný RPG systém, tak by to mohlo být zajímavé.
      Btw ty tvůrci dělali nějaký Unreal Tournament, nebo se pletu? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit