Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Byla chyba jenze tehdy, tehdy by si s tim ani nevrzli. *4*
  • ted machrujou.... kolik mu je? zil v ty dobe vubec? to jsou reci.. omg
  • byla chyba... koupit Diablo III. Byla to první a zároveň také poslední hra, vyžadující on-line, kterou jsem koupil. Howg.
  • offline a moznosti editace postav bylo prave na D/D2 to nejuzasnejsi, kazdej si moh hrat jak se mu chtelo, samo vcene pripadny hry po LANce.
  • Přiznejme si to všichni... Blizzard už není to, co býval.
    Od doby spuštění WoW, kdy zacíliti tučný přísun peněz, tak ta firma jen degraduje.
    Místo vývojářů, pokroku, grafice a stylizaci her, se jen zasekli na jejích HC tabulkové technice a Komix grafice. Výsledky firmy jsou typické pod vedením nějaké KanclKrysy.

    Stačí si vzpomenout na první Diablo = ghotic stylizace. Diablo2 = něco mezi, ale pořad se to drželo své pochmurnosti. Mimochodem, je to nejlepší HackAndSlashRPG co sem kdy HRAL! S bratrancem v OFFline módu... naprostá nádhera. Diablo3 = WoW stylizace. StarCraft = nádherná surová grafika, všechno mělo své proporce, stylizaci. StarCraft2 = WoW stylizace.
    Pravda, první s tím začal WarCraft3, ale tam mi to celkem sedělo, protože samotná hra a svět se k tomu vybízí. (taková ta pohádka)
    No teď vše co vyplivnou, mi smrdí takovým tím HC tabulkovým systémem. Jako mě už vůbec nebaví StarCraft2... u jedničky sem se mohl pos** kolik hodin sem u toho strávil, v SC2 to je samý SpeedRun. A ten vyhraje. Fuj... osobně preferuji více systém/engin Dawn Of War a Company Of Heroes. To je pravá RealTime strategie. A že tam žádný SpeedRuner jen tak nevyhraje.
    • Starcraft 2 wow stylizace ? Ty si asi dobře vypatlanej..
      • Proč vypatlanej? Má pravdu. Když se podíváš jak vypadal starej starcraft a jak vypadá ten novej, tak na tom něco bude. Ty grafiky jsou kreslené jak pro 5leté děti.
  • By ma zaujímalo aké predaje by mali ak by to v roku 2000 vydali ako čisto online hru...
  • feťáci
    • asi nakupujú od Haisenberga
  • filias
    Někdy v době vydání Diabla 2 jsem byl rád za modem a tak 4h týdně na internetu.
    • Tarif od Telecomu kdy byl Internet levnější od 9 večer, kolem poledne tak napálený že by se odvážil surfovat jen Rockefeller a jakmile to člověk zapnul, přestaly fungovat telefony v celém domě... a když chtěl člověk na internet "na tajňačku" aby o tom rodiče nevěděli, vždycky to provařoval ten příšerný zvuk když se to připojovalo.. já to řešil tak že jsem na připojování schovával modem pod polštářem *1*
      • Jo jo, to byly časy :-) Pamatuju na ty dohody s kamarádem kdy si Diablo II zahrajeme aby byl tarif levnější a tak po 15 min hraní už byl člověk nervózní aby účet co přijde rodičům nebyl zas tak moc mastný. Vydat v té době Diablo II v čistě online verzi je fakt sci-fi.
        • jo já měl s rodiči dohodu že cokoliv přetáhnu nad litr tak budu doplácet z kapesného, samozřejmě jsem doplácel každý měsíc *1* a pamatuju si jak jsem tenkrát zkoušel hrát HC ale na tom 56 modemu to bylo fakt o nervy
  • Pred vice jak rokem jsem se rozhodoval jestli koupit D3 nebo GuildWars2 od ty doby se od srdce smeju vsem co si vybrali D3 protoze ty taskarice co Blizzard predvadi uz snad nejsou mozny... GW2 onlajnovka se vsema vyhodama singlu, D3 singl se vsema nevyhodama MMO pro me osobne nejvetsi pru*er co Blizzard spachal a to mi vedle stolu lezi hromadka vseho co blizz vydal od Warcrafta 2 do ted krome Diabla 3 (demo mi bohate stacilo)
  • No jistě. S povinným připojením by to určitě mělo v té době stejně velký úspěch....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit