Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191

    Paráda, konečně se zbavím PSka :) Good job Sony.

  • Murlock

    Co se tak nějak šeptá tak prý dorazí úplně všechno, ano i ten Bloodborne, na PC od PS4. Jediná vyjímka by měla být Last of us. 

  • LessPh

    Cool, day one purchase pro me;-) Zacina se mi ta Sony konecne libit...:D

  • To jako ze bych mohl mit vic dobrodruznych ve stylu Tomb Raidera? Jsem pripraven. Teda, nejsem. Uz PS4 na tom bylo daleko lepe nez to co mam ja...

  • Za mne asi nejslabší PS exkluzivita. Graficky a příběhově je to super ale gameplay mi vůbec nesedl.

    • Inquisitor

      Přesně mně taky ne. Dlouho jsem toužil si to zahrát. Měl jsem vypůjčenou ps4 a líbilo se mi vyprávění a prostředí, ale ta hratelnost byla tak zoufale nudná. Chvilku skákání potom aréna s nabíhající hordou nepřátel a pořád dokola.

      • mr.clayman

        Obecně střílecí pasáže ND moc neumí IMHO. Jsou fantastičtí vypravěči, i atmosféru umějí vyčarovat famózní, ale jakmile dojde na střílení, je to už slabší.

        Pokud jde o Uncharted obecně, bavily mě všechny díly. Jediné, co byla trochu pruda u prvních třech, byla jistá šablonovitost příběhu, kdy se Nate zapletl do honu o nějaký vzácný artefakt, ze kterého se ke konci vyklubalo něco zkázonosného a bylo potřeba zastavit nepřítele dřív, než se ho zmocní. Opět -- výprava skvělá, člověk to doslova žere, ale tento aspekt příběhových oblouků u Uncharted her je s každou další hrou stále těžší přehlížet. Alespoň že čtyřka do toho zamíchala ztraceného bratra.

  • Sketa

    No jsem zvědavej, kolik za to budou chtít. 

    • LessPh

      Podle me jako za Days Gone, 50 EUR...

  • Ristoro

    To je zrovna hra, kterou jsem konzolistům nezáviděl :D.  Já bych radši Ghost of Tsushima nebo Bloodborne.

    • Phillios191

      Myslím, že nebudeš čekat dlouho :)

  • Další třešnička na dortu? :-) Prosil bych o The Last of US jedničku a bude to TOP. Dvojku není třeba:-)

  • Já si myslím, že Sony prostě láká ten PC long tail. Deset let starou PS hru si nekoupí nikdo, zatímco deset let staré hry pro PC pořád jedou ve velkém. Jasně, za zlomek peněz  v různých výprodejích, ale pořád. A hlavně u těch AAA her ten ocas může být pořádně dlouhý.

    • to je jeden z hlavních důvodů, proč preferuju hraní na PC. Nechtěl bych si kupovat konzoli i hry jen na jednu generaci konzole s tím, že za 15 let už si nic z toho nezahraju. Na PC si dnes můžu zahrát prakticky cokoliv co kdy na PC vyšlo od 80. let. Uncharted mě nikdy nelákalo a ani neláká, tento typ her moc nehraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit