Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xMort
    Co se psalo o tom jakým směrem ten film chtějí táhnout, je to jen dobře. Měli bysme jen dalšího Maxe Payna a podobné krávoviny.
  • Jediný režisér, respektive scénárista, kterému bych věřil, že převede hru na plátno s fenomenálním úspěchem, je Nolan, respektive jeho bratr. Co dokázal s Batmanem, je až neuvěřitelné, zvláště v detailech. V komiksech psycho záporáci, hrdinové a postavy jsou ve filmu poměrně uvěřitelné a reálné a dává to smysl. Plus dělá parádní filmy i ze sebešílenějšího námětu.
    • keny11
      No Nolan sice umí jak scénář tak i režii ale nevim jak by zvládl čistě akční film kterým by Uncharted byl.
  • Já jsem strašně rád že Walberg odpadl,strašně rád.Vůbec se na Drakea nehodí.
  • Ono to celé nemusí být až tak zlé. Co se příběhového pozadí Russellova projektu týče, tak prý hodně ale hodně odcházel od původního námětu hry (kterou jsem teda ani jednu nehrál). Marky Mark je fakt dobrej jen v rolích v podstatě mu šitých na míru a to podle mě Drake může být těžko. Aspoň podle různých cutscén, které jsem viděl a ve kterých působil jako psaný pro fanoušky neustále do této role obsazovaného Nathan Filliona (Firefly, Castle), který by po tom, co by shodil pár kilo, byl na roli podle mě opravdu ideální. A navíc by si větší filmovou roli konečně zasloužil.
  • film je me ukradenej,hlavne at uz vyjde trojka a muzu si uzit dalsi genialni dobrodruzstvi :-)
  • treba to dat Uwe Boll-ovi, ten vie ako sa tocia filmy podla hier. a hlavu rolu nech daju J. Stathamovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit