Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do teď nadávali že je to shitstation verze Lary Croft no tak jsem zvědaví co budou říkat teď když je hlavní postava totožn ... ah, já zapomněl všechno je naopak takže teď to bude hra roku-desetiletí
    • bukrr
      Uncharted měla být "kopírka" Lary. Vtipný je, že se teď Lara snaží být jako Uncharted. Bohužel neúspěšně.
  • TheGGG
    aby taky ne, všichni víme, podle čeho se dnes hodnotí filmy, hry, seriály.... na polygonu zas budou on-novat blahem z politické korektnosti...
    • Tvůj styl vyjadřování přímo kričí, že by sis měl konečně najít prvni děvče a okusit krásu aktu lásky, ženy nejsou tvoji nepřátelé, ale lidské bytosti jako ty a já, tak na tom bejku zapracuj, ulevi se ti a zbaviš se té zbytečné frustrace *4*
      • Hele, nas mobanek... :D
        • Nemusíš brečet uplně ve všech diskusích, stačí jedna *4*
          • Jo a jenom bych chtel upozornit, ze vysledkem krasneho aktu lasky muze byt i neco takoveho, jako tady Furionek...tak bacha pri tom suk@ni!
            • GET REKT *15* *15*
  • Rofl dnešní media davaj body navíc za to že je to progresivní.
    Počkám si po vydání jak to dopadne. Media taky hypovala No Man sky.
    • je to politicky uvědomělé *3*
  • Proč je tam zase ta zkurvená černá tlama ? Jebou je do her filmů... Všeho. Čekám že v dalším díle bude arab a číňan
    • Jestli vypadáš tak idiotsky, jak se vyjadřuješ, tak chudáci rodiče.
    • Tak ty ses dobrej primitiv :D az je mi te lito hochu...tolik nenavisti v tvem zivote :D
    • Kdepak v dalsim dile bude obezni hedicapovanej mentalne zaostalej transexualni pan sexualni cinan


      To bude chvali a potlesku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit