Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OZuna
    To je super, jelikož konec čtyřky nebyl zrovna nejlepším koncem série, nebo děje za Nathana Drakea a z nějakého důvodu sem měl Cloe od dvojky stejně mnohem radši, než Elenu tákže... se na to opravdu těším.
    Pro ty ostatní je zde stále šance vyhrát 500,1000 a 2000 kč losováním vyplněním mého dotazníku k diplomce týkajícího se herních konzolí PS4 a Xboxu One. Děkuji Všem za účast.
    Odkaz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeso4iTcjkxVVoCDYMogH88CP2fgu8iHTvDZL_61b2aTDSNuA/viewform
    • Jack1947
      Já bych spíš napsal že si pořádnej clickbait ( mám pocit že sis tu založil více účtů aby si tím svinil diskuzi)

      V dnešní době je snad úplně jedno na čem tu diplomku založíš, i když budeš tupej jak poleno a bude o nesmyslech jak píše ja nic nevim nikdo ty práce stejně nečte.HGlavně at všichni pro lezou a čím mín otázek tím líp.
      • OZuna
        Inu hlavně, že v tom máme jasno *1* *1* *1* Státnice naší fakulty na magisterské úrovni jsou založeny na hodinovém rozhovoru s profesory, kteří mají poskytnutou práci měsíc předem, aby o ní věděli první poslední a celé státnice jsou po vzoru jiných zemí tedy jenom o obhajobě diplomky a doplňujícím balíčku v cizím jazyce, ze kterého je možné pokládat doplňující otázky studentovi (ale nemusí na něj dojít). Ale nabývám dojmu, že tady něco vysvětlovat je opravdu zbytečně strávený čas přátelé *1* Hlavně, že vše víte mnohem lépe a jasněji než já že *15*
        • Jack1947
          Možná to tak bylo dříve ale dneska si ty práce zkontroolujou max jestli tam vše je co má a nejsou tam gramatické a jiné chyby no a potom je uložej k ledu, někam do archivu ( kdyby se kontrolovali všechny tak by nedostal titul pomalu nikdo, ne tak pár normálních lidí co mají nadstandartní práce asi jo)
          • OZuna
            Ono se to nezdá ale ke státnicím chodí poměrně málo lidí v poměru s těmi kteří nastoupí. Nejdřív student musí projít přes tzv diplomový seminář, který má za úkol aby student komisi představil svou práci a profesoři hodnotí nápad a metodologii, cíl práce, proveditelnost a způsob jakým chce student práci realizovat. Ti co projdou tak pak odevzdávají práci jak jsem řekl o dost dřív, aby to příslušní lidé prostudovali a připravili si otázky na státnice pro studenta - a jak jsem řekl musí důkladně jinak se hodinový rozhovor nesmí promlčet. Odhaduji, že tento rok tam bude max 10-15 studentů, což není příliš prací si myslím *4* Mimo jiné taková zajímavost - kvůli diskutabilnímu Ševčíkovi na národohospodářské fakultě na VŠE začali odcházet profesoři a naše škola je začala verbovat, takže se i proměňuje a musím říct i dost zlepšuje personál naší fakulty. Říkám to proto, abych alespoň trošku vyvolal naději, že jestli ta moje práce bude fakt taková lidově řečeno sra*ka, tak to prostě nesplním a konečně tu budete mít od mě klid *15*
            • Jack1947
              Takže si jen tady proto aby si podsouval svojí práci, ján myslel že když ji splníš tak bude klid ?

              Spamuješ to i jinam než tady na Games, moc lidí se nechytá to že tam jde méně studentů jerště neznamená že všichni ostatní jsou hloupý ne jen třeba nějak nevyhovovali. To je hezké co píšeš ale známe praxi.
  • Jack1947
    O regulérní pětku ale nepůjde

    Je to tady, konzole už začinají přicházet na pojem Stand alone datadisk! Next gen come true *8* *5*
  • Kdyz uz se tady v diskuzi rozebira barva pleti Nadine Ross, tak pridam malou zajimavost, tu zenu ve hre dabuje naprosto bila holka a to Laura Bailey. :-)
    • nekromant33
      Co je horší?:
      a) bílou postavu dabuje černoch
      b) černou postavu dabuje běloch

      Správná odpověď je samozřejmě za c) mělo by to být úplně jedno.
      Paradoxně na podobný "nesouvislosti" poukazují jen ti, kteří zastávají rasovou rovnoprávnost. Divné.
    • To už je jedno kdo to dabuje, záleží na tom, aby byl vidět nějaký černoch.
      • cumpi3
        jedina spravnost je ta, ze se budou ukazovat jen bili lide...dle mistnich
  • Uncharted: The Lost Pregnancy?
  • Kozy
    Tak to jsem rád, Chloe mi chyběla.
    • mně chybí jiná Chloe T_T
  • Jack1947
    Ta vpravo je jak trochu starší sestra Lary croft ( nebo možná matka)
    • Neni na Laru trochu moc černá?
      • ale ma podobnej uces, takze evidentne stejny geny :D

        nicmene, kdyz uz uncharted neco kopiruje, dela to mazane, da tam cernosku, a to nikdo ani nepipne, bo by byl za rasistu
        • Jack1947
          účes a obličej, nicméně rasová vyváženost musí bejt vždy a všude *3*
      • Neni cas naucit se kde je vlevo a vpravo?
        • jedna je cerna a druha hneda?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit