zavřít
...

Underworld Ascendant, nástupce Ultima Underworld, má vyjít ještě letos

Paul Neurath a Warren Spector jsou jedni z těch, kteří se na začátku 90. let minulého století zasloužili o RPG sérii Ultima Underworld. Po více jak dvaceti letech – v roce 2014 – se Neurath rozhodl navázat na sérii novou hrou Underworld Ascendant, která si zkraje roku 2015 prošla úspěšným Kickstarterem....
  • K (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ví Spector, že už nedělá myšáka?
    19.1.2018

reagovat

• skaven tiscali.cz
    1 souhlasí, 3 nesouhlasí
    nieje nic realnejsieho, ako uhasit tok lavy vodnymi sipami *1*
    este ze Garret to zvladal len s faklami
    19.1.2018 upraveno v 08:06

reagovat

• Hraji jen luxusni hry (anonym)
    15 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Tak to je bomba. Zdá se mi to, nebo je ta grafika "wowkoidní" malovaná? Pokud si dobře pamatuju, tak ten první trailer na UE4 byl úplně něco jinýho, ale úplně. Tuhle grafiku už fakt nemůžu vystát. A oni to nacpou do atmosferickýho dungeonu, to je fakt úlet. Za mě nehoráznej fail a zklamání. Teď už zbývá jen podobným způsobem dodrbat SS3 a je hotovo, Spectore...
    18.1.2018

reagovat

• aa (anonym)
      5 souhlasí, 2 nesouhlasí
      taky to v tom vidím a to mám hry od Blizzardu rád, ale do Ultimy se to vůbec nehodí
      18.1.2018

reagovat

• Michaelovic (anonym)
        5 souhlasí, 6 nesouhlasí
        Původní Ultimu jsem nehrál, Wowko prakticky taky ne, ale mě ta grafika přijde parádní (na nízkorozpočtový titul). Tedy na to, že se jim ten kickstarter až tak moc nepovedl. Mě se ta stylizace hodně líbí, když jsem viděl nějaké obrázky, tak jsem koukal, že to je snímek přímo ze hry a ne nějaký artwork.
        18.1.2018

reagovat

• Krescz tiscali.cz
      2 souhlasí, 1 nesouhlasí
      stejně to nikdo hrát nebude....pokud to vůbec vznikne *7*
      19.1.2018

reagovat

• XY (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Stylizace hnusná je a navíc to běží na Unity, takže to má slušnej FPS drop viz další videa na jůťůb (jak říká hot strejda Moravec, který se bojí Mlhy).

Ještě jsem neviděl 3D Unity hru, která by běžela normálně, vypadala normálně a nesnažila se upéct hardware.
      19.1.2018

reagovat

• Jonsnovv (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Nepamatuju video UA bezici na Unreal 4 enginu. Nemas na mysli Bard's Tale? To bezelo na Unrealu.
      19.1.2018

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.87.250.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.