Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ... Mohl bych se zeptat kdo ho má ? ... Rád bych ho taky vlastnil ! ... Díky ha odpovědi ! *3*
  • Jack1947
    Bez CHogalla bylo HOTS lepší... roto se už těším až tenhle event skončí Uch, Chogall is cancer, everyywhere!!!
  • Dám vám tip ChoGalla můžete rychle (během 9ti minutek) získat i za hraní proti AI, takže stačí někdo kdo ho má a zbytek spoluhráčů můžou bejt taky AI vs. AI Stejně tak quets na 2200 goldů pak splníte i výhrou proti AI, ale jestli máte problém najít spoluhráče kteří Chogulla nemají zde najdete jednoduchý trik jak na to www.heroesofthestorm.name
  • vyhlášení vysledku souteže:
    nejhorším hráčem se stáva veskoslav
  • tohle je strasne hustej napad! :D
  • Celkem hustej nápad, jeden char pro dva hráče. Blizzard umí.
    Nicmene soudim, ze Diablo forever!
    • Já si zase ulítáváam poslení dobou na SC2 LotV. Hrozně povedená strategie. Otázka je, jestli to není tím, že dobrejch strategií je poslední době hrozně málo. Nicméně ta kampaň se jim hodně povedla.
      • No neodolal sem a novyho starcrafta za protosse jsem zakoupil. Opravdu nadherna hra, interface, pribeh, filmecky, kampan atd. atd. atd. Je toho moooc. Fakt kvalitka! *4* Blizzard no...
  • To je zase novinarina vycucany cancy z paty. Chogall bude po skonceni eventu k prodeji jako kazdy hrdina! Staci se podivat na battle.net a popis chogala blizzard s tim pocita od sameho zacatku
    • BoB.2
      I novinář je jenom člověk.
    • To jsem přesně pochopil už z věty "Koupit půjde až po skončení speciálního "šířícího" eventu." kterou jsem našel v článku
      • To bude tim ze uz to opravili puvodne psali "zatim se totiz s jeho klasickym prodavanim vubec nepocita..."
        • V tom případě už držím hubu a šoupu nohama.
  • koho byste si radši práli jako spoluhráče do Cho´Galla, hlasujte
    + je za jacka - za Veskoslava
    • pozor, tohle nejsem já
    • Veskoslav
      Maxíku, to že si ty svoje srač*y proklikáš, to z nich neudělá menší sra*ky;)
      • P.S.
        vyhlásení vysledku bude až zítra ;)
      • ne tohle bude objektivní
  • Btw stejně si myslim, že max, jack a ještě jeden ten jebnutej slovák, jsou alter ega nějakýho vyšinutýho blázna, co nemá nic na práci, tak bleje na tiscali...
    • (reakce na maxe dole)
      • Tak většina Slováků je jebnutá,že jo.. ale vsadím boty,že ty myslíš Hnisavce *5*
        • Jo toho sem mysle..
        • Ty si ale kus ceskeho kokota, aj ked hnisavec je exemplar sam o sebe, rok-dva dozadu smrdel na sectore.
          • Tak tu první větu mi říkaj holky furt, když si stáhnu trenky. Ale já to myslel dobře. Větina slováku, které znám já osobně ( a že jich je hodně) je jebutá a velkou část z nich mám kvůli tomu moc rád. Ten přispvěvek vějš nebyl myšlený útočně :) Hah každej je hned naježenej v poslední době. Doporučuju si zacvičit, jít zaboxovat nebo zašukat. Hned se budte cejti dobře jako já :)
  • Stormangels
    Takže Cho Galla maj ti lidé co zaplatily a ti co maj štěstí a mě nezbejvá nic jiného než jako č*rak psat lidem jestly by me nevzaly a nepomohli by mi to získat. GZ rly...
    • Já se připojil do hry a hned dva lidi se mě ptali jestli nechci ChoGalla....
    • každej píše lidem jak umí :)
    • A co jako? Za 10-20 minut ho máš, a lidi se ti sami VNUCUJOU, aby ti ho pomohli získat (páč za to maj 2200 goldů, což není málo).
      Matematika: Za hodinu hraní se počet jeho vlastníků zečtyřnásobí... i kdyby ho na začátku měl jeden člověk, než skončí event (cca 2 měsíce) ho můžou mít všichni.

      Navíc... vyhrát 2 hry není tak těžký... normálně bys za hrdinu platil 15 resp. 10 tisíc goldů, což je asi takk 2-3 týdny daily questů...
    • Vzhledem ke struktuře Q eventu, který byl spuštěn s uvolněním chogall. Se jeho vlastnictví šíří exponenciální řadou. Každý získaný hráč ho předa prostředníctím Q dalším dvěma, takže ho za 1-2 všichni kdo o něj stojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit