Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pardon, neumím počítat...
    • a tohle melo patřit o řádek níž, mám takový pocit že tlačitko upravit nefunguje tak jak by melo
  • A ten druhej song? :-DD
    • Dan Black - Wonder
    • Linkin Park - Blackout
  • ach ludia ... keby sa viete vo FIFE orientovat tak by ste si davno nasli nejaky ten patch ktory robi hru lepsiou dava do nej nove veci atd ... a to pripadne simulovanie uz je davno ... len si stiahnite Hybrid Patch ktory je najrozsiahlejsi projekt doteraz pre FIFU 11 a mate ...
    • Můžu se zeptat co tenhle patch dělá? Popř. kde a jakou verzi stáhnout? Dík.
      • Více o hybrid patchi zde: http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=164884

        Jen ve zkratce, patch vylepšuje převážně hru CPU, ale také spoustu dalších gameplay záležitostí. Na to že jde o fan projekt, je to nevídaná práce, navíc neustále se vyvíjí. Osobně bych bez něj už nehrál a každý, kdo Fifu vlastní, by jej měl alespoň vyzkoušet.
  • paraaada uz tam pridaly aj simulovanie *1* kazdu minutu sa mi v hre nekdo sam hodi o zem *7*
  • Pokud tam budou ty dobre veci z minuleho dilu (zadne padani po zapase prosim!) tak si neni na co stezovat hlavne at jsou tam dobri brankari protoze na tom muze cela hra pohoret....... jinak jsem zvedav i na Evo je dobre ze si kazdy muze vybrat ten "lepsi" fotbal
    • Jaký padání? Stačí si stáhnout patch, od toho patche jsou...
  • No vypadá to na další revoluci a ne evoluci, by mně zajímalo jestli PES konečně také přejde na 360 stupňový systém otáčení s tím hráčem, nebo jestli to bude furt ta nesmyslná osmisměrka :)
    • hele ale v novym pesoj uz mas 3620 stupnovy system ... ale musis mit gamepad :-)
  • tak sem to ted dokoukal a musim rict ze co mi opravdu udelalo radost jsou ty zraneni .. to vypada super, at uz self- injuries a nebo re- injuries - to si myslim je dost dulezity pac me pekne stve u fify kdyz se mi zrani pri zapase hrac ale uz vim ze behem par minut mu ikonka zraneni zmizi a je zase jako novy - to vubec nevychytali...
  • ja len dufam ze tam nebudu zranenia (vazne zranenia) nejak extremne caste, ako tycky vo fifa 10...
    • maaaan you kiddy? ty vole dit to je jedina vec co mi na fife vadi a scim porad bojuju ze tam je strasne MALA cetnost zraneni ... me se zranej max tri hraci za sezonu a to je jen jedno delsi jak mesic zbytek je treba na tyden ... proste ja nechapu proc to neudelaji jako v nhl kde si to kazdy nastavi podle sve chuti ... je to skoda
      • Fotbal neni hokej.... Tady maximalne hraci budou trpet na akutni akne, rozhozene ucesy a zarustajici nehty...
        • heh jasny no ale kdyz se chteji priblizit realite tak si vem ze proste bezne mas 3-5 zranenych hracu v sezone neustale ..
  • tak uz to vim je to "Two door cinema club - i can talk"
    • díky moc
  • Znate nazev toho prvniho songu prosim ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit