Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, mam dotaz, ktery je celkem OT. Jak kvalitni je podle vas ID tech 5 v porovnani s dalsimi enginy, ktere jeste stihly minulou generaci konzoli? Hraci nadavaji napr. na doskkovani textur a jejich nizke rozliseni. Nekteri tvrdi, ze grafika Rage a noveho Wolfa je maximalne prumerna a nekteri ji povazuji za spickovou. Tyto hry jsem nehral, takze si nazor udelat nemohu. Cetl jsem spoustu rekneme odbornych clanku ohledne ID tech 5 a jejich zavery se dost rozchazely. Zajimalo by me, jestli skutecne Carmack s ID Softem delali tolik let na technoligii, ktera se nakonec ukaze jako slepa ulicka.
  • Som sice dlhorocny uzivatel Unreal Engine 3.5 a teraz uz Unreal 4, ale uz po prvej ukazke pri ohlaseni Unity 5 som bol milo prekvapeny. Myslim si, ze po technickej stranke Unity 5 zmazalo vela z naskoku tych "velkych" engine ako Unreal/CryENGINE. Ja mam pocit, ze to Unity team podcenilo touto ukazkou po vizualnej a ideovej stranke. Infiltrator od Epicu to vyhral po tejto stranke na celej ciare. Som nabeton presvedceny, ze Unity 5 toho dokaze podstatne viac a ze by si zasluzil viac lasky pri prezentovani jeho novych features. Uz len z hladiska konkurencie, ktora je vitana, a vyrobcovia musia bojovat o uzivatela, co sa moze len pozitivne prejavit smerom ku uzivatelom.
    • C-BEAM
      Samozrejme, že tento engine má na viac ako bolo prezentované ale Unity tech.si zrejme nemôžu dovoliť špičkových grafikov a animátorov aby im vytvorili demo v štýle Infiltratora. Inak som zvedavý či Unity vojnu enginov prežije, schyluje sa na drsné časy
  • No velká sláva, Unity po letech stagnace objevilo PBR. Fakt úspěch. Nač se zahazovat s tímto chrastítkem, když může každý mít 4. Unreal Engine i se zdrojovými kódy za 19$ BEZ jakýchkoli omezení? Lol.
    • ne každý potřebuje zdrojové kódy a je spousta těch kterým naprosto vyhovuje Unity kvůli své jednoduchosti, taky v exportu do více platforem rozhodne Unity vede a pak je tady Unity free
    • Taketo reakcie vecsinou pocuvat od ludi, ktory v zivote nepracovali zo ziadnou technologiou.
  • Ještě Image Effects pro Unity Free a budu spokojenej :3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit