Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    Tak do tohohle jdou peníze z našich měsíčních poplatků? Je pro mě stále těžší a těžší mít důvěru v CCP Dělají jedno příšerné rozhodnutí za druhým.
    • CCP se velmi dobře stará o EVE ... ale souhlasím s tím, že každá jiná investice je jen ztrátou času ... :-/ ....Dust bych uvítal jako PC platformu kdyby měla lepší grafiku a mnohem lépe propracovaný systém .... Tohle mne vůbec neláká.
      • eStar
        "CCP se velmi dobře stará o EVE ..." Ne nestará. jejich Phoebe patch pohřbil polovinu nullsec alliancí a počet předplatitelů šel prudce dolů. Poslední patch to už jen dodělal. Boj o území už není zábavný a většinou se ani o boji mluvit nedá. Vůbec se mi nelíbí kam ta hra směřuje.
        • Boj o uzemi nebyl zabavny nikdy. Nudnejsi uz je jen tezba ledu.
        • To je vec pohledu.
          • eStar
            Čísla mluví jasně. Neříkám že neexistují lidi kterým se to nelíbí jen jich není moc.
            • Je fakt že hra šla kvalitativně dolů, ale o hru po vzhledové stránce a obsahu začli hodně tlačit dopředu. Myslím si, že odchod ze hry, která je na hráčích závyslá, není řešení. Pokud se většině něco nelíbí Šup sem s peticí :) .... CCP neignoruje hráče (má zkušenost)
  • MidnighT91
    Vždyť je to přesně jako klasiky z dosu akorát ve 3d...
  • alien5
    Proc je to stejny jako EVE valkyrie ? vykradaj sami sebe ?
  • teda taky si vzpomínáte na tu osmibitovku Space Invaders? když jsem ji před nějakejma dvaceti lety hrál nikdy by mě nenapadlo že se k ní jednou vrátím a vyzkouším ji i ve virtuální realitě :D
  • unreal, no. Zapojit to tam by nemelo byt nejak tezky. Tak snad bude v budoucnu vic takovych her :) Uz se tesim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit