Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin
    Je potřeba podtrhnout to, že hra nabízí pouze local co-op. Což je velká škoda. Podle všeho to nějak jde vyřešit skrze software třetích stran (streamování a sdílení ovladače), ale online co-op by přece téhle hře slušel. A že by jim až tak zatížila servery si fakt nemyslím.

    Hra jinak pěkná, ale jednička lepší. Soundtrack z prvního dílu poslouchám samostatně doteď.
    • Jem poznámka. Na PS4 jde hrát online jakýkoliv local coop. Dokonce stačí aby hru vlastnil jen jeden.

      • dworkin

        Jak?

        • Přes share play nebo jak se to jmenuje. Ten kdo hru vlastní streamuje obraz tomu druhému. Dokonce tak jde hrát single player hry, kdy na vás někdo čuči a můžete mu předat kontrolu a pak hraje ten druhý. Jak moc dobře to ale funguje s latenci apod už si nepamatuju 😅 

  • Adam dobrá , vyvážená recenzia , už som unavený z tých diplomatických , bojazlivých recenzií, kde sa recenzent doslova bojí napísať to čo si naozaj myslí aby si nesposobil sám na seba shitstorm od nemysliacich zombií (hráčov aka fanboys), takže ocenujem tvoju uprímnosť a ochotu ísť do konfliktu s tvrdým jadrom a ako čítam predošlé príspevky tak sa máš na čo tešiť, RESPECT !!!!! PS: ja by som dal možno o číslo menšie hodnotenie ale akceptujem aj to tvoje (lebo  roztomilá grafika )
    • Jack1947
      Taky mě to napadlo, že max 6/10 dle textu bych tomu dal 😉
  • Jack1947
    Výborná recenze, která dává jasně na jevo že pokud někdo hrál první díl už vlastně dvojka nemá valného smyslu, pokud nemá někoho do coopu kdo to třeba nehrál 🙂
    • Mart9
      I kdyby to bylo jen víc téhož, tak to smysl má.
      • Jack1947
        To říkáš ty, stejně bys nekoupil za plnou kalbu i kdyby to stálo 10$ ;)
        • Mart9
          První díl jsem koupil za plnou cenu.
          • Jack1947
            Ok ok tak koupil no...
  • KamilZm
    Na více místech jsem četl, že je dvojka lehčí jak jednička, ale z této recenze to zase tak (bez nápověd) nevypadá. Můžete to někdo, kdo jste hrál(a) oba díly, prosím zkusit porovnat?
    • ucho
      teď hraju znovu jedničku a je jednoduchá. ale to bude jednak tím, že člověk tak nějak ví, co má dělat, a druhak jakmile znáš ty mechanismy, co se dá s čím dělat, moc vymýšlet se tam ani nedá a jedeš. tedy pro člověka, který hrál jedničku, bude určitě dvojka pocitově lehčí, protože už tak nějak tušíš.
    • Mart9
      Adam si ale z jedničky nepamatuje skoro nic :)
      • KamilZm
        Proto se zcela logicky neptám Adama, ale čtenářů.
  • Mart9
    "Z Unravel si nepamatuju skoro nic. Roztomilá a povedená plošinovka s panáčkem z příze, víc ze mě nedostanete."

    Víc nečtu, tohle mi stačí.... První díl měl několik silných momentů a zajímavých míst, takže to nebude recenze pro mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit