Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slyšel jsem dobře že hra Crisis 2 zmizela s Steamu . Ještě minulej měsíc jsem si nainstaloval demo jsem rád že ho mám . Nevím teda jestli bude funkční konekt.Jestli po zadání steam klíče bude instalace pokračovat . Abych neutratil prachy jen tak.
  • ucho
    Alenka už je na Steamu zpět.
  • Jazz
    A já když jsem si to koupil, tak si s tím teď můžu vytřít pr del ?
    • ucho
      nekoupil sis to, jen troluješ...
      kdyby sis to koupil, věděl bys moc dobře, že když Steam odebere nějakou hru (v minulosti jich už pár zmizelo, třeba Silent Hill), máš ji stále ve svém seznamu her a můžeš si ji stále instalovat. ostatní si ji pouze nemohou koupit...
      • Jazz
        OK, paráda, už jsem se bál ;)
        btw. http://www.pixhost.org/show/883/7648979_untitl.jpg
        • smejki
          ty sekce jsou kouzelné - oblíbené, CoD, half life *1*
          • Jazz
            Jo, já bych se v tom pak nevyznal :D
            Nechcu to mít jako - RPG, Action apod. *1*
  • Urug
    By mě zajímalo čeho se týkají ta nová pravidla a o jakou download službu, s kterou má Crytek dohodu, se jedná.
  • ucho
    No jestli je to s tím Steamem pravda a mají taková nová pravidla, je to od nich hloupé. Měli by se snažit mít co nejvíce her, aby si drželi uživatele u sebe. Tímto krokem patrně některé uživatele donutí jít i jinam a když už budou i jinde, nebude jim nic bránit v tom tam i nakupovat další věci... To jsem zvědav, co z toho vyleze. Pořád to nějak nesedí :)
    • Nemyslím si, že by měli nějaká extra nová pravidla. Spíš budou mít smlouvy pro každý titul podle exkulzivity a z toho se odvíjející provize. Pokud porušili EA smlouvu tak se asi nedá nic dělat. Na steamu se prodávají i jiné tituly souběžně s jinou digitální distribucí, třeba Zaklínač 2.
  • xMort
    Už všude píšou, že Crysis 2 vyhodil ze Steamu sám Steam, EA s tím nemá nic společného.
  • ucho
    tak začíná se to trochu obracet :D
    http://www.computerandvideogames.com/307454/news/crysis-2-steam-removal-not-eas-decision/
  • Mě by zajímala nejvíc ta informace o SWTOR, jestli ji hodlají prodávat pouze jako digitální distribuci a jen přes origin...
  • Jestli bude chtit EA Origin, nainstaluju Origin, ja s tim problem nemam, uz ted mam pro hry od Stardocku porizenej Impulse a pro ty od Creative Assembly (a ostatnich) mam Steam, takze no stress. Navic si staci vypnout zapinani pri startupu a mam klid. A cim vetsi konkurence v digitalni distribuci, tim se budeme mit lepe my hraci.
    A jinak neco pro flame ....
    Fanousci Steamu, poridte si Impulse, hry tam mate stejne a za Americke (ano za amricke) ceny, prepocitane podle aktualniho kurzu ...
    • MrSanta
      Problémem Impulsu je, že hodně her je pouze pro Severní Ameriku.
    • Nemám problém mít 10 klientů... z mých 3TB prostoru to skoro nic nezabírá a před hrou si klienta spustit (aby mi visty nenabíhaly hodinu a nezabíralo mi to paměť). Ale je tu jiný problém - a to že tu hru nevlastníš, tedy origin/steam může klidně zkrachovat, nutit tě koupit hru co máš víc jak 2 roky znovu, apod (EA store takhle fungovalo).
      .. A čím víc klientů máš, tím je větší šance, že nějaký hry takhle poztrácíš (už se mi to stalo)... V tomhle věřím snad jen Steamu, kde jsem až na nekompatabilitu staré hry neměl nikdy s již koupenými hrami problém.
      Pak nakonec zjistíš, že vlastnit DVD má i své výhody (ovšem on-line aktivace je může velice rychle pohřbít).
      • trolo
        krachu steamu by som sa nebal... to skor sa ti poskodi DVD alebo umrie casom... a to obmedzenie na cas co ma ea store je riadna blbost teda a aj origin to ma ... ked si nieco kupim tak to mam a nie ze si to budem musiet znova kupovat po urcitom case... to je ciste tahanie penazi...
  • Uz je po funuse. Microsoft i EA uz sa nechytia. Aspon vniecom Valve zjednotilo pc hracov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit