Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adaptace Sapkovského ságy o Reinmaru z Bělavy, slezském šlechtici a hustiském agentovi! Každé téma se dá zpracovat cool, když se k němu přistoupí správně. *4*
  • Nejsi jediný...*5*
  • Hmm. Ovladani zaklinace neni idealni(nebylo ani v prvnim dilu),ale je to jen o zvyku. Rozhodne se neda rict,ze je to zkonzolovatele. Proste zapomen na konzole a trochu se snaz
  • I kdyby nebyl, tak se pravděpodobně na konzolích později objeví. Na první pohled je vidět, že Zaklínač 2 patří mezi případy (nepovedeného) konzolového portu. I když mohl být primárně dělán na PC, tak se na něm právě ta možnost případného předělání na konzole hodně podepsala.
  • jo souhlas.. hrál jsem to na gamepadu a hraje se to dobře.. přirovnával jsem to k soubojovému sytému Fable 3.. až na tu vyjimku, že ve Fable 3 je pouze jeden druh utoku, ale jinak uskoky, kouzlení, je to skoro to stejné..
  • Ukamenujte mne, ale druhý Zaklínač bude díky novému combat systému fungovat na konzolích znamenitě (ona je stejně pouze otázka času, kdy to ohlásí, neboť s takhle ideálním ovládáním by nevydání na ps3+xbox nedávalo smysl).
  • to bude zaklínač 2 pro konzole...
  • Můj tajný tip je obnovení vývoje Rise of the white wolf, což je v podstatě první zaklínač na konzole.
  • Doufám že oznámí nové GTA
  • Dufám že na GoG půjde Lucas Arts *5*
  • Drom
    napr. zde: http://e3.gamespot.com/press-conference/?tag=masthead%3Be32011%3Bvideo%3Bpress
  • Caute nevíte nekdo či se bude dát nekde sledovat E3 2011 Live ?
  • Takových idiotů je mezi všema. Akorát že mezi konzolistama jich je víc než v PC komunitě. Přitom pro mě je kombinace Pc + Xbox naprosto nepřekonatelná. Snad jenom dokoupit PS3 kvůli exkluzivitám a je vystaráno
  • Určitě zaklínačský. Takhle je to i v knížkách
  • xixixao
    Čeština není zrovna moje silná stránka, ale výraz "zaklínačovský" mě praštil do očí :D Napsal bych spíš "zaklínačský" (slovo do pranice) :)
  • smejki
    nyní to lze přepsat v INI
  • Neplýtvej slovy. Už podle nicku je evidentní, že je mentálně slabší. Takovéhle ignoruj.
  • Paul_cz
    Jde to zapnout už teď. Akorát to musíš udělat přes ini soubor. Patch to akorát přidá do samotnýho nastavení.
  • Amylee.Anderson
    Vůbec bych se nedivila. Dneska je prostě hrozně kchůl pařit se snůškou rádobypřátel....
  • Super, díky za info ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit