Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně mi přišel hard těžkej jen ze začátku, pozdějš jsem se dokázal adaptovat a Alien navíc díky plamenometu neměl moc šanci. Nightmare rozhodně vyzkoušim, stejně jsem plánoval, že si hru ještě aspoň jednnou zahraju.
  • Hnisavec
    easy je v Alienovi ako hard v iných hrách....hard už bola čistá frustrácia...vzhľadom na adaptujúcu sa AI xenomorpha by som obtiažnosť úplne odstránil....maximálne by som pridal možnosť nepoužívať plameňomet.

    I keď mne osobne práve jeho nález prišiel ako príjemná zmena hratelnosti a osvieženie poslednej tretiny.

    btw. i na easy reaguje na zvuk pípača, vytiahne Amandu zo skrinky, nájde hráča učupeného pod stolom a takisto vôjde do šachty, Ale je to menej časté ako na harde....

    a pridal by som možnosť Aliena nejakým ultimátnym spôsobom rozmrdať a zabiť...nalákať ho na pascu z 10 bômb plus plný zásobnik plameňometu a revolver, alebo niečo také, čoby bolo fakt ťažké, ale dalo by sa to...potom by si to už len človek prebehol a preskúmal keby chcel bez otravovania a prudenia *15*
    • C-BEAM
      " i na easy reaguje na zvuk pípača, vytiahne Amandu zo skrinky, nájde hráča učupeného pod stolom a takisto vôjde do šachty, Ale je to menej časté ako na harde...."

      a ? čo si tým chcel povedať, že na easy by niečo z toho nemal robiť ? Inak hra je pomerne obtiažna ale iba vzhľadom na súčasnosť, nad touto obtiažnosťou by sa pred 10-15 rokmi nikto nepozastavoval.
    • Bez plamenometu (cize poslednej moznej zachrany) by sa z toho stala maximalna frustracia z nekonecneho opakovanie tych ostych pasazi.
      Ja som Aliena dohral uz dv krat, treti krat to uz nema cenu hrat, takze obtiaznost asi neskusim, radsej by mohli robit tie dlc viac v duchu hry a nie sutazenia, to ma moc nebavi...
  • Ten nightmare musí už bejt vyloženě frustrující. Nejvíc me baví to hlučné otvírání a schovávání do skříní... to moc nevychytali...
  • XorxoxTalarius
    Jaku nevim, hrat to na Nightmare ... to uz chce koule *1*
    • a ve finále ti je vetřelec ukousne *1*
    • Taronyu
      Pohoda. Na hard som to dohral už 2x a už to bola malina. Toto bude zase ďalšia výzva *1*
    • Hrát na nightmare není problém, horší to bude s dohráním...
  • Lukyz
    Zdarec, řešil / vyřešil jste někdo problém s AA u Nvidia karet? Hru jsme si naštěstí před koupí stáhnul a byl jsem nemile překvapen, protože mi nefunguje vyhlazování a totálně to kazí jakoukoli atmosféru viz video: https://www.youtube.com/watch?v=GbtgrAlEg9s
    Podle pár threadů na fórech CA s tím má problém jen malé procento hráčů a jen na kartách od Nvidie.
    Vývojáři mlčí a žádné řešení jsem zatím neobjevil *9* Díky za každej tip nebo nápad.

    BWT Nvidia Inspector nefunguje
    • A zkusit jiné rozlišení než 640x480 ?
      • Lukyz
        Jede to v 1920x1080 a problém neřeší ani 2560x1440 - odzkoušeno.
        • Jenom se zeptám "Podle pár threadů na fórech CA s tím má problém jen malé procento hráčů a jen na kartách od Nvidie." To jako, že jenom pár hráčů má NV nebo to většině s NV funguje v pohodě ? Aby to zase nebyla nějaká chyba cracku a zase se pár lidí samo nahlásí *4*
          • Lukyz
            Heleď to netuším resp. nemám možnost rozlišit jestli mají origo nebo ne, ale jelikož jsem prolézal i warez fóra a tam nikdo nic podobného nehlásil, předpokládám, že to nebude crackem. Problémy hlásí lidi s NV i AMD, ale pocitově převažuje NV. A Jenže v dnešní době je bohužel normální nevydávat demoverze a co teď? Mám si hru koupit s vědomím, že mám asi 5% šanci že to problém vyřeší? Je to strašná škoda, protože jsem se na AI opravdu těšil.
            http://forums.alienisolation.com/forum/support/pc-only-issues/graphical-issues/19585-no-anti-aliasing
            • Hnisavec
              za tieto PC chujoviny v diskusii by som dával bany....na PC beží všetko predsa v 4K, 60+ FPS a bez patchov, driverov, stiahneš 50 GB za pol hodinu zo Steamu a hráš bez jediného problému až do konca, potom dáš geniálne módy, ktoré hru ešte vylepšia a za polovičnú sumu máš 8x takú zábavu ako konzolisti....napísali PC bratia Grimmovci....
        • Jedu 1680x1050 (native) a zatím jsem AA nepotřeboval, ale to ti asi nepomůže.
    • I have never seen a whinier community in my life. Hned první příspěvek pod videem. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit