Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dishonored jsem nikdy nepřišel na chuť. Bioshock to samé.
    Thiefa jsem miloval a Sytem Shock také - co je se mnou špatně?
    • Jsi mrtvá? Taky jsem z toho dostal depku a nechuť hrát nejnovější hry, ale pak jsem to přemohl a přiznal si, že už jen straším v diskuzích na games...
    • Jsi zaseklej...
  • Luckiller
    To je sice hezké, ale nemáte někdo informce o nízkých prodejích Dishonored 2?
    • U nás? Pokud ano tak jen protože nebyla v CZ.
      • Souhlasím, CZ mi moc chybí. Pro PC se už překládá, pro konzole musí povolit Bethesda tzv módy, kterými se do hry může dodat obsah, např i čeština. To by moc pomohlo i jiným hrám. Tak jen záleží na povolení těch módů od vydavatelů her. Osobně jsem už přispěla na překlad, i když jen pro PC. Na Dishonored 2 jsem se fakt moc těšila, koupila bych za plnou cenu. Takhle má pro mne cenu jen 30%, takže buď CZ nebo sleva 70%.
  • ringmancz
    akorát framerate furt skáče nahoru a dolů jak na horské dráze, aneb ať žije idtech
    • to není idtechem, podívej se na Wolfensteiny. Prostě s tím Arkane neumějí dělat, sami přiznali. Měli to udělat na UE a cajk.
      • ringmancz
        Wolfenstein je ten samej případ. stačí se podívat, kolik existuje návodů na spravení výkonu
    • to nebude idtechem, s doomem nemám problém, zato z dishonored se mi dělalo tak blbě, že když si teďka steam řekl o místo na ssd pro ten update tak šla celá hra pryč, ani nevím jak jsem byl daleko v příběhu a asi se to už nikdy nedozvím, což mě mrzí páč to byl dárek
    • look at doom problem bude inde
      • DOOM je na id Tech 6, Dishonored 2 na upraveném id Tech 5. Problém je přesně tam ;)
    • idtech engine je, byl a bude vzdy na <>... viz RAGE, DOOM atd... je to paskvil engine, meli to nechat na unreal, jinak hra je opet famozni
      • ringmancz
        6 už mi přišla v pohodě. Doom běžel krásně, oproti Wolfovi
  • KamilZm
    "Update též přináší možnost výběru musí, která v původní hře chyběla. Přístup do jednotlivých map teď nebude vyžadovat manuálně uloženou pozici"

    Tohle bude dostupné už od začátku, nebo až po kompletním dohrání hry?

    PS: Vašku, oprav si "výběru musí"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit