Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože, dohlídni na to, aby to byl důstojný nástupce série. Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších her.
  • Tohle bych si rád zahrál. *14*
  • Sim City Sims .... brand jede dál ;)
  • Co si budem povídat, vypadá to skvěle... Sice poslední SimCity, které jsem hrál, byla trojka a to je víc jak deset let zpátky, ale nový díl bych si asi klidně (a rád) střihnul... *4* Jsem zvědav, s čím se Maxis vytasí.
  • Jen aby to bylo nějak lépe optimalizované jak 4ka. Ta dala totiž zabrat i současným PC (u velkých měst).
    • Současným PC do dává zabrat, protože tehdy prostě nebyl více jádrový procesor a XP si mohlo alokovat cca 3 GB ram, takže hru museli naprogramovat jen pro ty možnosti, co byly tehdy... Ani superpočítač z NASA by to nezvládl líp, hra by si vždycky vzala jedno jádro z procesoru, i kdyby jich bylo třeba milion, stejně tak můžeš mít 1 Tb Ram a vezme si třeba jen 1 GB... Tak snad se jim tohle podaří rozjet plynule, nechci tu mít další CXL.... *16* *16*
  • Co já sem tak různě čet, tyhle obrázky jsou z německého PC gameru, kde má být i preview, takže je to oficiální (pokud je to pravda, nejsem si jistej)
    • Njn, ale to by někdo při psaní nesměl být líný trochu googlovat. Ale ono stačí počkat a pak to jen přepsat z n4.com
    • gamestar*
      • A ještě jednou zaspamuju :D. NAšel sem onen článek přeložený do AJ.

        http://www.simtropolis.com/news/_/first-image-of-simcity-5-from-german-magazine-gamestar-r139

        Takže je na co se těšit, snad se to povede, ne jako Societies :D. MP mody budou snad fajn a grafika se vzhledem ke 30% vývoje ještě změní k lepšímu. Hlavně ať je to optimalizovaný.
  • smejki
    Další SimCity už chci leta. Samozřejmě ne v nějaké paskvilně-inovativní formě, ale regulérního nástupce skvělé čtyřky.
    • Joha
      http://www.youtube.com/watch?v=AVl8vfev4L8&ob=av3e

      :D Vrelo odporúčam

      SimCity 4 Deluxe mám nainštalované ešte aj teraz a veľmi dobre optimalizovaná 5 by bola parádna.
  • God-of-War
    Nejdřív DOOM4 a teď SimCity...Co bude zejtra? Kingpin 2?
    • Veskoslav
      AoE IV, Warcraft IV, HL 3, C & C Tiberium Wars 4. Je toho ještě spousta:-D
      • exmaxx
        Another World 3D *3*
  • Veskoslav
    Nejvíce mně na sérii bavilo si postavit město a pak ho zničit pomocí UFO, povodní, Godzilly, pádem letadel atd. SC 4 byla dost dobrá, ale to co následovalo, raději zapomenout.
  • zx_spektrum
    SimCity 5 by bylo pěkné, ale po SimCity Societies bych už nevěřil v důstojného nástupce SC4 po všech stránkách...
    • Podle screenů to vypadá, že to má společné více se 4kou než se Societies. Naštěstí.
    • exmaxx
      Ja jsem naivni, takze verim! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit