Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že jsem svou předobjednávku augmented edice nezrušil, já věděl že nakonec dostanou rozum :-)
    • Paul_cz
      Se máš, já jí zrušil, objednal na gameexpres obyč, takže jsem zase zrušil tuhle a obnovil tu agumented z game...naprosto zbytečnej vopruz.
  • Takže když mam předobjednáno z g2p, hru na svym Steamu nespustim?
    • tady zas někdo myslel zadní částí těla omfg, zaplatim za to a oni to bloknou.. deglobalizace-komunisti powa :X
    • Jazz
      Pustíš, napíšeš nejlíp jim, aby ti pomohli s aktivací přes VPN.
      • Jak aktivací přes VPN? To ti nepomůže... protože aktivace a případná regionální blokace na Steamu ověřuje nejen IP adresu, ale i přímo zemi cílového účtu.
        • Jazz
          Ale prosim tě ;)
          Jakmile to aktivuješ, nemáš se čeho bát....
          • Ano, to je ten problém, ty to totiž vůbec neaktivuješ :) Prostě to ten CD-Key nevezme, jelikož není určený pro náš trh... to bys musel mít učet vedený jako ruský nebo polský od začátku. Rád uznám, že se pletu, ale musíš mi ukázat důkaz... To by pak ten regionální zámek byl přece úplně k ničemu, kdyby to šlo takhle trapně obejít přes proxinu.
            • Cajk
              hmm tohle je zajímavý, je možné, že opravdu budou různé regionální sady klíčů.. Ve spojení s autentifikačním serverem by to mohlo být hodně zvláštní. Stejně tak jako EULA, která bude pravděpodobně říkat, že země původu (pobytu) vlastníka originální hry může být prověřena autentifikačním serverem. Souhlasím s licenčními podmínkami?
  • mam tu cest to hrat (na xboxe) a je to totalka nudna kravina
    • 16cmfan
      Tak každý má svoj názor, prečo by sme si tu mali preboha všetci nadávať ? *3* Je ale nutné povedať, že pre mnohých z nás, je Deus Ex srdcová záležitosť, takže človek musí byť naozaj Deus Ex fanda, nehovorím, že Human Revolution neosloví aj nových hráčov ale fandovství je fandovství a keď budem držať v rukách originálku a popri inštalácií si čítať ARTbook, vtedy ma zaplaví také šťastie... v poslednej dobe vychádza fakt málo hier, ktoré sledujem a chcem ich hrať (a navyše dopredu viem, že ma budú baviť). Tento rok je zaujímavý, Deus Ex, Rage, X3: Rebirth :) Ja som šťastný, ale tak, každý hodnotí šťastie inak a ľudia sú stále nespokojný, nemám rád, keď tu niekto nadáva na to, že výjde čeština - kto Vám upiera právo hrať to v ENG ? Ďalší krok - UK verzia sa bude dať hrať v ČR/SR a už vôbec fakt, že máme vôbec tú časť hrať nového Deusa, pretože nemusel vôbec byť *3*
    • miker17
      trolololol
    • Nech me hadat, zabil jsi 5 lidi v rade a nemuzes tam seslat atomovku?
    • som ti dal minusku
  • Koukal jsem uz na net a uz tam lidi stahujou X360/PS3 Deus Ex, PC verze zatim nikde neni ke stazeni.
    • miker17
      cos čekal konzolové verze sou venku týden někdy i měsíc před vydáním ale za všechno můžou pc piráti
    • Piratsky skupiny pusobici na PC aspon maji tolik slusnosti, ze nevydavaji releasy driv, nez je datum vydani hry.
  • A pak ať nám slavný pan Marek Tvrdý netvrdí, že hlas legálních kupujících nemůže být vyslyšen, a že my stím nic nenaděláme. *1*
    • Ale já jsem nikdy netvrdil, že hlas legálních kupujících nemůže být vyslyšen. Kde jste na to přišel?
      • O pár stranek dál kde ste nás označil za warezáky.Papá
        • Warezáky opravdu nikdo poslouchat nebude. To je fakt. Papá
          • Cituji MT"Nákup licence pro anglický trh v Anglii, ale používání v česku na českém účtu je přímým porušením licence, tudíž nelegální = máte doma de-facto warez, i když jste za to zaplatil."

            Žeby Square enix ustoupil zákazníkům/warezákům, kteří nakupují v zahraničí? Co si o tom asi myslí amazon, game a další kteří to prodávají lidem ze zemí jako je Francie, Německo atd? Jak hluboko ještě hodláte klesnout ? Co takhle tím nasadit korunu větou "Reagovat na anonym nemá smysl"
            • lukyno: To víš komentáře Marka Tvrdého jsou k nezaplacení
            • Pokud si koupím originální cdklíč třeba z tramtárie, jak můžu být warezák?
              /set_brain 1
              • Reakce na příspěvek:

                U některejch diskutujících bohužel $ error: brain not found
                $ /set_brain 1
              • Reakce na příspěvek:

                Určitě ne. Ale záleží na tom, jestli je to klíč z digitální nebo krabicové distribuce. Za krabicovej bez krabice postrádá smysl.
    • Cajk
      a ještě mi tu slečna vynadá do kokota, když se tu snažím lobovat za platící hráče.. .-)
  • Njn, lidi hned začali rušit předobjednávky z VB a v SE jim hned mizela možná prodejní čísla. Jak tu doskutovali o tom že jdou sami proti sobě, tak měli pravdu. *3*
  • Tak na tuto novu spravu by som povedal, ze si skor asi dupli anglicki predajcovia, pocitam ze predobjednavok zo zahranicia bolo asi dost a nebola to len vysada Cz/Sk...predsa len sila trhu :)
  • Stejne si pockam az bude za 10 Ecek ale takhle bych si pockal a pak u toho jeste jedovate plival na Square Enix apod.
  • !!UPDATE!!

    Dle stranky hry na Amazon.co.uk by mely verze z UK fungovat uz v cele EU. Vypada to, ze Square Enix dostal nakonec rozum!
    • Tak je to vicemene oficialni! Vizte http://forums.eidosgames.com/showpost.php?p=1651200&postcount=778

      Ale stejne to jsou idioti.
      • blixa
        Článek už jsme upravili a znovuvydali..
  • septicflesh
    Boj s větrnými mlýny, verze 356.0

    http://martinschovanec.blog.idnes.cz/c/205929/Radosti-a-strasti-kolem-sedeho-dovozu-her.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit