Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://vampiress-x.webnode.cz/
  • Masa-san
    první ingame záběry ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=za3e6-YLYWI&feature=player_embedded
  • Masa-san
    Jako koncept to zní slibně, máme temné a krvavé přísliby.
    Na druhou stranu jsem zvědav jak bude fungovat toto >
    "Hráči si budou moci zvolit prince, jež pak získá schopnost permanentně někoho odstranit z celého herního světa."
    a toto>
    " přístupný titul ...., jež nesvazují pravidla, ale chování samotné hráčské komunity"
    Mnohokrát se mi potvrdilo, že ve spoustě mmo se najdou tací "hráči", kteří se realizují v znepříjemňování života hráčů ostatních. *5*
  • a bude to mít permadeath.. *1*
  • Amylee.Anderson
    Tohle pro mě bude důvod začít hrát mmo.
  • deridon
    jsem musel dát posledním asi 5ti příspěvkům +.. ty -1 mě znervoznovali, asi se tu stavil nějáký lovec upíru či twilajtovec :D

    jinak od dob Bloodlines tu nebylo snad nic, co by mě s upírskou tematikou tak strašně bavilo, takže bych docela rád něco takového uvítal..
    • Bloodlines byl skvělej, ale IMO nejlepší Vampire hra byla a je Vampire the MAsquerade: Redemption *4*
    • Masa-san
      jj to byly časy, Nostalgicky vzpomínám Vampire: The Masquerade - Bloodlinesm to bylo upírské rpg jak se patří.

      Tenkrát mi ještě Charmer (ten človíček co stál za českým překladem hry) posílal jednotlivé verze češtiny od 0-100% a pak dokonce s českýma texturama to bylo tenkrát něco haha *1*
    • Myslim ze keby bloodlines boli s tematikou gumennych medvedikov, stale by to bola skvela hra. Mna skor mrzi ze take skvele hry uz nikto nevyraba, nie upirska tematika *7*
      • můžeš být třebas upír ve Kyrimu, nebo Oblivionu :-P
  • Dva roky staré video... hezky.

    Něco nového by nebylo?
    • tak nejak
  • Už se ví kdy to má vyjít ? Doufám že ještě tento rok.
  • vlkodlaci ze zacatku ve hre nebudou... jako prvni budou pure upiri a na to budou postupne nabalovat zbytek wod sveta
  • XorxoxTalarius
    Vypada to slibne :) Ale kdyz si vemu co za sarady delaji lidi v Infinitu a to je strategie ... tak tohle bude o nervy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit