Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbožňuju Gearsy, loot, coop + 15h v betě + neřeším míčoviny jako: finální hra vypadá malinko jinak, než ukazovali, nebo že postavičky se nehýbou jako v té a té hře = předobjednáno
  • KUba-cz
    Těch 60FPS na té doporučené sestavě je ve FullHD s veškerým nastavením na nejvyšší?

    Sice už mám docela starý CPU ale zatím na vše stačil, a vše na nejvyšší to jelo cca 40-60FPS ve 1920x1200 tedy o pár pixelů na vyšku více než je 1080p.

    Mám přes 4 roky starý i7-2600 3.4Ghz, GTX970 a 16GB RAM.
    • hral jsem uzavřenou i otevřenou betu na ultra detaily včetně všech stínů v-syncu a pod na 60 fps na sestavě:

      i7 2600 3,40 GHZ
      MSI gtx 970 4GB OC
      8 GB RAM

      takže seš úplně vpohodě, protože plná hra už náročnější nebude
  • Další zajíček v pytlíku, podivejte se na ytb na video ukazujici nastaveni grafiky a efektu v betě a v prezent videu ktery ukazovali a hypovali.. velkej rozdil. Opet finalni hra vypada hure nez buildy co ukazuji předem... jako dycky.
  • No ..betu jsem nejdříve zkoušel na PS4 a následně na PC. Vcelku mě to i bavilo, jenom se bojím RYCHLE nastupujícího stereotypu. A jelikož si budu pořizovat nové pc s gtx970, tak tu hru stejně dostanu k tomu. Hlavně, aby to nepos*ali :)
  • hral som hodinu betu no overhype tps za mesiac omrzi *7*
  • Ilusiveman
    To jste to tady nikdo nehrál? Soudě podle trapnejch komentářů.
  • Hezké video, pokud takto hra bude skutečně vypadat, tak se těším o to víc, nicméně v betě to takto nevypadalo ani náhodou. Je pravda, že na nejvyšší možné nastavení jsem to nehrál, ale na high nastavení ano a k tomu ve videu se to ani nepřiblížilo. Ani zdaleka ne. Samozřejmě vše může být jinak na nejvyšší možné detaily a je pravděpodobné, že všechny efekty nebyly v betě přítomny, minimálně druhá beta vypadala na stejné nastavení lépe, než při prvním víkendu. takže uvidíme.
  • Grafika teda nic moc, az na smoke a particle effecty je to stary dobry Max Payne.
    • ono v dnešní době už nejsou takové skoky v grafice jako byly mezi dx 9 a 10 třeba ... dneska je to vesměs o tom kdo udělá lepší čmoudíky a sluneční paprsky... ono už se to posouvá dál těžko... NFS pro street byly kdysi revoluční s jejím originálním kouřem od gum... a na mnoha pc to strhávalo i 20 fps ... ale myslím že je dost z cesty o division říct že grafika je nic moc

      těžko najdeš na trhu hru s realičtějším prostředím, nemluvě o pohybu sněhu podle závanu větru a (detailní ne globální) zničitelností prostředí
    • gesto
      Tak si pořiď lepší pc... Division má hodně dobrou grafiku řekl bych že špičkovou, nepleť si grafiku a prostředí, atmosféru... je jasné že džungle a tráva vypadá vždy líp než město a baráky ale to neznamená že má Division špatnou grafiku... vzbuď se
      • Pokud to bude zas zprasený tak ať si strčej grafiku víte kam... Mám GTX TITAN a i já jsem opravdu pocejtil v betě radikální dropdown FPS... Grafika vcelku průměr, prostředí pěkný ale to je asi tak všechno.Opravdu jsem nepoznal rozdíl ULTRA vs HIGH...
        Takže jestli chtějí aby to hezky vypadalo a hráli to PCčkaři na 60FPS no tak nevim nevim... Já prostě Ubisoftu už nevěřím...
  • Uvidíme, jestli tahle hra bude důvod, aby hráči hromadně upgradovali HW.
    • Určitě nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit