Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna vcera jsem musel editovat ,,save,, v Kingmakeru, protoze ani po pul roce od vydani neni jiste, ze postava dostane spravny feat na spravnem lvlu. Kazdopadne pocitam, ze by me za to v japonsku nezavreli.

  • flash789

    Podvadeni a levarny. Spravny pristup v tom japonsku.

    • Zato vydavatelé můžou s hráči vesele vyj*bávat dál :)

  • dworkin

    Já bych pojem jurisdikce v tomhle kontextu nepoužil. Ani si nemyslím, že je potřeba používat složité termity. Stačilo by napsat Česká republika.

    Jinak se mi článek líbil, zajímavé téma.

  • co je nelegálního na koupi klíčů ? 

    to ty klíče někde kradou nebo c o?

    • Spades

      Ano, nakupuji na kradene kreditky a i kdyz si majitel kreditky necha nakup zrusit, ty klice uz maji a prodavaji je dal.

      • Derp_1337

        Jo, kvůli nějaké menšině podvodníků budou trpět všichni. Klasika.

  • walltar

    Tak to dopadá když na někoho shodíte atomovku... 2x.


    Divný p*rno a divný zákony. 😀

  • XorxoxTalarius

    Takze ted v japonsku nesmim editovat save hry? Protoze to nekdo zneuzival? A hrozi za to kriminal?

    Japonci jsou na palici.

    • Derp_1337

      Stupidní zákony jsou po celém ve světě.

      Např. v Tennessee (USA) je zakázano sdílet vaše heslo k Netflixu s jinými lidmi.

      V Oklahomě (USA) je zakázaný lov velryb! Háček je v tom, že Oklahoma je vnitrozemský stát a žádné moře nebo velryby nemají.

      Na Hawaii nesmíš mít před sebou v jeden moment více než jednu skleničku s alkoholem.

      V Číně mají Budhističtí mnichové zakázano se reinkarnovat bez svolení vlády (LOL)

      Ve Švýcarsko je zakázano po 22h splachovat záchod, protože je to rušení nočního klidu!

      • readyxx

        jo tyhle zakony vzdy pobavej :D   jako nejaky youtubery  nemusim ale tenhle nataci svetove nesmyslne zakony a  docela sranda   https://www.youtube.com/watch?v=6oB8sQKyppY  

      • XorxoxTalarius

        Ano ja vim ze vsude po svete jsou hloupe zakony, ale zrovna ten ktery te posle do kriminalu za naprosto neskodnou vec jako modifikaci savu (to znamena i nacitovani penez ve strategii pri pouziti externiho programu), tak to uz je na palici hodne. Obvzlaste v technokraticky zalozene spolecnosti. Trosku mi to prijde jako zakon na miru pro urcite odvetvi a na nasledky nehledme.

  • Hidden

    No, porad je to nic proti tomu, co vymysleli americti zakonodarci ohledne uprav her pro postizene...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit