Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a defrag uz je nebo bude ?
    • Jack1947
      Tak záleží jestli si ho uděláš ty nebo máš na to nějakej bazmek...
  • Jack1947
    Nevím, budu asi za blázna ale kdybych si chtěl odfrknout tak si dám stejně COD a to byl Q3 REVOLUTION moje prvni PS2 hra. Zas tak peckové mi to nepříjde i UT mně bavil víc. *7*

    I když jak tak koukám tak to vypadá že tady chtějí taky dělat razantní řešení... chceto to UT no.
  • Bojím se, aby nám tu hru STEAM nezabil. O Quaku se říká, že "umírá" 10 let, ale teď to doopravdy může být ten pomyslenj poslední hřebíček do rakve. Jakožto hráč Quaka, kterej ho s různejma přestávkama hraji skoro 13 let, je to pro mě docela zásadní problém :/ Aspoň, že je teď nová zábava v podobě Oculus Riftu.
  • Zase zjednodušování? Za to určitě může to, že hra je i pro konzole...oh, wait..
    • Kde že tam vidíš ten autoaim a autoheal? Oh, wait...
  • TIRsk
    Dva roky dozadu som si zaplatil na rok Gold Membership, len koli tomu aby som mohol hrat Freezetag.
    Vyhodene peniaze, kedze servre zyvali prazdnotou.
    Hrat sa mi darilo tak 2-3 dni za mesiac.
    Ked sa nahodou nazbierali ludia.
  • Ted uz to nefunguje jak browser plugin ale jak normalna Appka , tento update je fakt dobry, kedze ja sem hraval aj predtim quake 3 ale nikdy sem sa nenaucil kde kedy bude shell ,quake damage atd. tento update je v temto smeru super aj s tym vyberem zbrani na zacatku mapy. A co sa tyka teho strafe jumpu pro total zacatecniku je dobre, ja to vim tak mne je to na nic :D
  • nejlepsi fps bylo Enemy territory, QL je fajn, ale ET bylo kralem a pro me neprekonatelne...
    • RangerCZ
      Pro mě je super Quake II
      • C-BEAM
        každý Quake bol super....





        ... okrem štvorky
  • Quake live je moc fajn, ale od nejakyho serioznejsiho hrani me vzdycky odradil ten priserny web browser/plugin klient :(
  • Sithard
    Prej to neodradi veterany.. Na kazdym serveru na to vsici nadavaj.. Ubrali dmg LG a jeste tam pridali stupidni scrolling combat text ala wowko.. Zlatej q3
    • Quake 3 arena 1.32 osp, moje favoritka ;)
    • Na jejich obhajobu musim říct, že LG byla vždycky docela OP. :]
      • tj, na malý mapě plný hráčů , když se ti povedlo s LG sebrat Quad, stačilo držet tlačítko pro střelbu a prodírat se rudou krvavou mlhou před sebou *1*
    • Týden se bude nadávat, a pak všichni zavřou huby, tak jako vždycky :) Když změnili dmg pro railgun, tak to byl taky strašný hate a teď si někteří ani nevzpomenou, že to bylo dřív jinak :D
      • C-BEAM
        o RG sa vedú diskusie dodnes a tých čo chcú vrátiť pôvodný stav a tých čo sú so zmenou spokojní je približne rovnaký počet. Ale hlavne motiváciou vtedy bolo lepšie vybalancovať zbrane (čo sa imho aj vcelku podarilo) a nie hru úmyselne degradovať s cielom nalákať nových hráčov.
        • Sithard
          Balanc se jeste da pochopit ale ty litajici dmg cisilka jsou otresny.. Za chvilku by mohli rovnou pridat nad enemaky jeste health bar.
  • Inquisitor
    Co je tohle dneska za přístup? Místo aby člověka přinutili se snažit a zlepšovat se dokuď to člověku nepůjde. Tak radši uděláme zjednodušení, aby se náhodou nestalo, že někomu něco nepůjde. Hry snad byly vždy stavěný jako určitá výzva k tomu překonat nějakou překážku.
    • Jenže trochu pravdy na tom je sice spíš jde jenom o reklamu ale třeba nový hráč nemá šancí proti někomu kdo masti tohle nebo cs X let, hrál sem dlouho quake a cs , hodně dlouho a dokonce mě banovaly, protože mi říkali že sem cheater když sem byl na casual serverech ,,,https://www.youtube.com/watch?v=Y6gcmbioqiE

      co by tam dělal nováček ? kdyby tam bylo pár takových hráčů
      • Lol,tak takové závisláky jsem neviděl. Samej headshot,ty snad musí kakat do kyblíka a čůrat do něj též. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • a kterej z těch borců na videu si ty?
      • lol tak od toho tam je team matching dle tvyho score... kdyz budes mit 1 win na 100 her tak žádnýho skillera nepotkáš, pokud vyloženě nechceš a nepřepneš se do "vyšší" ligy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit