Přejít na výpis diskuzí

Urážka českého majestátu! Loupeživí Švédové v Civilizaci VI vystupují jako milovníci kultury

17.1.2019 15:30
Václav Pecháček 8 příspěvků

Švédsko, nejnovější přírůstek do Civilization VI, konkrétně chystaného rozšíření Gathering Storm, je údajně jednou z nejkulturnějších frakcí, jaké můžete ve hře potkat. Láká všechny velké osobnosti, staví muzea, uděluje Nobelovy ceny… jako by snad autoři zapomněli, že tyhle blonďaté kobylky ze severu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Iosephus

Výborný článek, velice vtipný, přitom informativní.

• prekrucovanie historie, normalne ... to je ako ked sa prekrucuje, ze americania vyhrali 2.sv ... to uz ale vy cesi podporujete a neuvedomujete si, ze co podporujete a kam to az zajde, tu mate prve ovocie, dobru chut

• Dag0

Made my day :D

• Grimnenbulin

Tak kdyby nebyli milovníci umění, tak nám to umění nekradou, ne? :) A kdybysme nebyli takoví milovníci chlastu, tak se jim to nepodaří tak snadno ukrást :)

• Coffin.Corner

Jo, já myslím že když mohli oznámit Maďary, budou tentokrát zastoupeni i Češi, možná i díky KC:D

• tomekbobek

Super zpracování Václave!

• Ocenuji historickou vsuvku (plno věcí uvedených ve článku jsem nevěděl). Ale článek mi příjde až moc emotivní a útočný. Rusové nebo Němci nám rozhodně taky v historii neudělali nic hezkého, ale rozhodně mě neuráží pokud je přidají do nějáké hry. A myslím, že ani někteří  naši panovníci se nebránili válečné kořisti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit