Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle byla jedna z mála her na gamescomu, kde nebyly kompy obsypaný poďobanejma pubertakama...takže jsem si zahrál..je tocelkem fajn,ale působilo to na mě hrozně "budgetově" ... každopádně tyhle hry jsou přesně můj šálek čaje
    • podobanejma pubertakama *1*
  • Jack1947
    Urcite nic pro mne, to uz samo osobe by mne nudilo, (natoz abych to pak hral ze.)
  • Vsechny tyto hry od Calypso jsou na jedno brdo. Port Royale, Patrician a ted Venice je jako pres kopirak, meni se jenom prostredi. Nuda.
  • graficky to vypada pekne, ale transportovani komodit velice rychle omrzi, jestli chteji hru postavit na tom, ze se jedna o remake her co tu byly uz driv a krom nejakych drobnosti je jedinou zmenou garficka cast, tak v tom moc velky potencial nevidim
    joo takove Europa 1400 The Guild, tomu rikam obchodne budovatelska strategie, ktera me opakovane drzela desitky hodin, co bych dal za The Guild 3... a bez bugu...
  • No umístění dudov jim moc nesedí :D
  • Ta hra má určitý potenciál, ale chybí mi tam větší rozměr, je příliš vyhraněná, co takové The Guild II Gold Edition? Ta měla zmáknuté nejen obchody mezi přístavy, ale i ty ve vnitrozemí, těžbu, výrobu, produkci, zaměstnanost, politiku, osobní rozvoj, rodinu, království, výstavbu, vylepšování, akční prvky, pokročilou diplomacii, různá povolání, zaměření a spoustu dalšího. Kdyby existoval žánr mezi The Sims a Capitalism, The Guild II je rozhodně na špici, Rise of Venice je příliš jednostranné a omezené.
    • Dávám plus za zmínění The Guild.. Ať už Europe 1400 nebo The Guild II.. mnou velmi oblíbené hry, kterým se nedostalo tolik pozornosti, kterou by si mohly zasloužit.
  • to mi připomíná staré Machiavelli the prince

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit