Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší vetřelčí hra. A po dohrání příběhové hry příjdou na řadu výzvy. Tam se v plné síle projeví vetřelčí inteligence. Nahrál jsem úspěšně splněnou první výzvu Sklep. A dalo mi to hodně práce překonat vetřelce. Jako bych hrál proti hráči.
    https://www.youtube.com/watch?v=blviIzuChs0
  • Naprosto boží hra, která sice není bez chyb, ale je naprosto pohlcující svou atmosférou. Je to takový simulátor lovné zvěře. Teď bych si rád představil hru s tématikou Colonial Marines a atmosférou a zpracováním A:Isolation. Tzn. původní koncept od Gearboxu, než na to hodili bobek a dali Colonial Marines na hrb jinému studiu. Obávám se ale, že to zůstane jen v rovině přání :)
  • Jedna z naj hier poslednej dekady a pre mna najlepsi horor vobec.
  • Teď by mohli zkusit udělat pokračovaní s mariňáky(a nemusela by to být akční mela,ale podobná atmoška, jen občas toho vetřelce odprásknout :D *1* ) ,když už vědí jak budovat atmosféru.
    Mě se na té hře líbí ,že je tam spousta levelů kde prostě ten vetřelec vůbec není,a člověk žije jen prostředím.Trochu se mi tam občas nehodili ty umělí šmejdi.
  • TheGGG
    Dobré, ale překvapujeme, že nikoho nenapadlo udělat hru, kde by se hrálo za USCM...
  • nemám rád hororovky, tomuto se vyhnu velkým obloukem
  • GlaDOS
    Po průseru s Colonial Marines je Isolation rozhodně příjemným překvapením, ale že by mě až tak bavil, to se říct nedá. Příběh je podprůměrný, postavy jsou nezajímavé, herní doba je vzhledem k chudým mechanikám dost natahovaná, nesmrtelnost Vetřelce je občas úsměvná, backtracking je dotažený do extrému, linearita je až příliš okatá díky dveřím zamčeným na desítku způsobů (přístupová karta, heslo, mechanický zámek, přístupová ladička, dva druhy hořáků, vypnutý zdroj energie), závěr je odbytý. AI jsem nakonec dohrál jen kvůli moc povedené stylizaci a zajímalo by mě, jak dobře by si hra vedla, kdyby nebylo licence.
  • tu hru zabily debilní skripty, Alien, který byl nepřirozeně pořád za patami a herní doba, která byla dvojnásobná než měla být...
    • ucho
      vetřelec byl pořád za patami, aby se hra nerozbila. prostě vývojářská berlička, kdy se rozhodlo, že má větší prioritu herní zážitek než snaha o realitu, která by mohla vést v nudnou hru. vetřelec by se někde seknul, nebo by prostě hráče nikdy nenašel, hraní by pak jaksi postrádalo smysl.
      • ale ne, je fajn na té hře hlavně to nepěti, čili kdyby bylo dávkování Aliena daleko menší, byla by to daleko lepší hra a i hororovější, potom všechno vyprchalo, když byl pořád za vámi a nedalo se ho zbavit... bylo to otravné a ne hororové.
        • Tak ten Vetřelec taky nebyl člověku za patama pořád. Byly tam sekce, kde se naopak vůbec neobjevil a člověk stál hlavně proti jiným obyvatelům Sevastopole a androidům (kteří mě iritovali snad ještě víc než Vetřelec), nebo místa, kde ho hráč jen slyšel motat se ve větracích šachtách.

          Pokud bych měl něco vytknout, tak by to asi byla hlavně ta v závěru až neúměrně natahovaná herní doba a od chvíle, kdy došlo ke zničení části orbitálních stabilizačních trysek stanice, dění ve hře ustoupilo zřejmě snaze o maximální intenzitu zážitku a Ripleyové se začaly stávat věci jak z filmu Rolanda Emmericha (např. uhýbání vozům transportního systému stanice s tím, jak se stanice nakláněla). Četnost těchto událostí začínala nabývat spíš absurdních rozměrů, než aby sloužila prohloubení prožitku.
  • Alien: Isolation jedna z nej her posledních let
    • jdi spat
  • Chápu že si korekturu děláte sami, pochopil bych i kdybyste mastili špatně i/y nebo cokoliv jiného. Ale to že chybí konce slov nebo se počítá v půlce věty s jiným rodem, to si nedávám. Vytrhává to ze čtení .
    • grammar nazi
      • Zalez, ty pošuku, zpátky k pohádce "Jak se Honza učil latinsky".
        • byl jsem v kině na jiné pohádce - Síla se probouzí - popravdě, větší sraczku jsem už dlouho neviděl. JJ Abrams si z nás udělal pudel a většina lidí mu to sežrala i s navijákem.
          • to je jedno, svojich 6€ si za to dal *3*
          • Ty svoje "komentáře od cesty" si nech pro sebe. Nevím jak jiní, ale já na ně nejsem zvědavý...
        • Sudkulatý, rystupije, tujekára tentoryje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit