Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já bych to chtěl na xbox k narozkám *4*. Tahle hra mě mrzí, že jsem jí nehrál - pouze na půjčené PS3 asi 4 hodky prvního dílu. vypadalo to báječně. Jedna konzole mi ale zatím stačí.
  • Uncharted 3 na 51" palcové plazmě ve 3D byl pro mě možná nejintenzivnější single player herní zážitek všech dob.
  • Uncharted bych si strašně rád zahrál je to fakt výborná hra, stačí mi to co mi vždycky vypráví kamrád za zážitky a už lituji, že nemám PS3 *4*
    Kvůli této hře bych si PS3 pořídíl ale teď to asi už nemá cenu tak tuhle hru bohužel oželím škoda, že není na PC ale asi je to tak dobře, bůhví jak by ten PC port dopadl....
    Buďmě rádí, že nám aspoň vyjde Dark Souls na PC *4*
    Btw...nemůžu se dočkat až si U3 zahraju u kámoše *1*
    • urcite to cenu ma,na PS3 je spousta dobrych her.pokud jde o naughty dog,uncharted 1-3 super dobrodruzna akce ale jeste je tu chystany LAST OF US ktery bude urcite bomba,aspon podle dostupnych informaci presne moje krevni skupina.na to se tesim nejvic a snad i dalsi red dead
    • montatatana
      Jak nema cenu? Ted to prave ma cenu, kdyz je na to nejvic her :)
      Stejne jako PS2 melo nejvetsi cenu poridit hlavne po nekolika letech.
  • montatatana
    GoTY edice bude za 949,-. Vzhledem k cene DLCcek to jeste vcelku ujde...
  • Může mi někdo říct, co to je za vlajku s největším počtem multiplayer hráčů na tý infografice?! To mají být jako USA nebo co to je za stát?
    • To je Libérie.

      http://cs.wikipedia.org/wiki/Lib%C3%A9rie

      Občanská válka už skončila, tak nemaj co dělat... *4*
      • To jako že v Libérii skoro všichni hrajou Uncharted nebo co?? *1* *1*
  • Mimochodem, zrovna vcera jsem dohral Uncharted 3 a i kdyz co se tyce zazitku, treti dil neni o tolik dal nez treba dvojka, ale technologicky si myslim, ze hodne pokrocili na novou uroven. Tam sou treba takovy veci, ktery si normalne clovek ani neuvedomi, protoze je z jinejch her zvyklej, ze se ty udalosti deji preddefinovane a scriptovane, ale v Uncharted 3 je spousta deni v levelech, efektu a akci realtime a jako to jsem cumel. Kdyz se lod potapi, tak cela uroven se pocita v zavislosti na stoupajici vode a dokonce vlnach, jak voda s lodi lomcuje. A nebo ty animace, kdy treba Drake kdyz bezi uzkimy uliackami, se vzdy lehce odrazi rukama od sten a to neni preddefinovane, ale pokazdy trochu jiny. Myslim si, ze je tam spousta technologickych vychytavek, ktery asi v podobny hre zatim nebyly nikdy pouzity. Musim rict, ze trojka za to opravdu stoji.
    • Miserius
      Me se libi jak ho voda opravdu zvlhčí :) Vidis uplne mokry triko a i je videt jak to usichá (např když jsi v tom africkym městě na trhu a je tam prasklý to potrubí tak je to krásně videt kdyz k tomu prijdes
    • To jo pár věcí mě tam fakt překvapilo. Dost jsem se divil že při soubojích dokáže sebrat ze stolu nějakou věc a použít ji jako zbraň.
  • God-of-War
    Na TUHLE sérii nedám dopustit...něco extra
  • 17 mega to je dost dobrý zaslouží si to.
  • Phillios191
    jj a když je to tak úspěšné, mohli by to udělat na PC :)
    • k cemu nevypada to nic moc
      • Miserius
        Nejhorsi troll v historii trollování :D :D Kdyby to aspon nepsal k jedne z nej her za poslednich par let
    • On je taky mozna problem (mimo jine, ze jo Sony :), ze Naughty Dog v zivote nic neudelali na PC a tedy pod DirectX. Vylozene je soustredi na PlayStation a kdo vi, jak by pak takovy port dopadl...
      • Miserius
        Tjn, asi jako GTA 4 *3*
    • Á, pán má smysl pro humor *1*
      Kup si PS3 a nefňukej.
      • hm 7 let starej kus HW za 6-7 klacku, diky, ale "to" si rozhodne nekoupim, na to mam dost rozumu :-)
        • Pak teda naivně neskuč u PS3 exkluzivit, ty rozume ;-)
          • Muzes mi ukazat, kde sasa "skucel" u PS3 exluzivity?
        • PS3 stoji pet a pul...
          • ... a ani není 7 let starý :-)
            • Sem si ps3 koupil jety za 3200 . Gtx460 do pc me stala stejne. Muzu hrat vse a nemam co resit.. A ano, mam i xbox, proc ne, kdyz jde taky jety sehnat od dvou tisic... Un3 jsem nehral, pockam az bude na aukru kolem 300. Pohoda.
            • sasa: ano je, to cely tvuj antikonzolovy hate stavi do uplne jine roviny, ty sis dovolil napsat jedno cislo jinak *3* *15*
            • jezis marja tak nestoji 6000 ale 5500 a neni starej 7 let, ale jenom 6 let.... Je opravdu zasadni rozdil :)
    • Proč by to dělali? Až na vyjímky je vidět jak jsou PC hráči poctiví a ochotně si kupují hry po statisícech...
      • Cicham cicham butthurt konzolistu.
  • Taky by mohli, kdyz uz, dat treba balicek vsechny Uncharted za 599Kc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit