Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomas.nechanicky
    Na trojce mě štve hlavně ta detekce zásahů a to že se vyflákli na coop. Ty mapy co tam jsou jsou celkem zabavny a mrzi mě že neudělali třeba čistě coop DLC.
    • Přesně, taky mi tam dost chybí coop a mohli si odpustit QTE v coopu, dost mě to tam štvalo.
  • Oni tu komunitu prostě nevyslechnou, radši budou krmit svojí ideologii že oni ví nejlépe co chtěj lidi přesně hrát. Hlavně že milióny lidí brečí že chtěj BF za druhé světové a já patřím k nim. Nedokážu si představit nic lepšího než sejmout nácka ve Stalingradu starym dobrym ''Pepešem'' (PPSh-41) nebo vlítnout do Berlína a granátem udělat nový okno. No co, asi se nikdy nedočkáme soudruzi... :(
    • http://forgottenhope.warumdarum.de/

      Je to sice mod pro BF 2, ale lepsi nez nic *5*
  • Já chci BF 1942 ve Frostbite enginu, ne zas to stejný dokola omg...
  • Daniell605
    Když matně zavzpomínám, tak mám takový pocit, že jsem už dávno četl, že v BF4 bude nějaký ultra prvek který by ps3 nezvládli... pletu se? Jestli ne tak jsem zvědav a doufám že to nebude spočívat jen v grafickém zpracování
  • Pro Battlefield 4 by prémiová služba měla být spuštěna v den vydání hry. Věta která mně docela pobavila. *1*
    • Čekám na den, kdy bude oznámený nový patch za poplatek :D Chcete opravit bugy, dejte kilo :D
  • Hlavně at vydaj tools aby mohli fanoušci udělat nějaké mapy, zkrátka ty jejich zamoc nestojí až na pár vyjímek...
    • To se nikdy nestane, protože by lidi nekupovali Premium atp.
    • To by se jim mohla poskládat DLC politika, neblbni.
  • Nemůžu se dočkat Battlefieldu 1944 *3*
  • Mám Battlefield 3 koupený samostatně jenom k tomu DLC Back to Karkand (kvůli vzpomínce na BF 2 *4* ),ale jak to tady čtu tak to fakt bude jenom BF3 znovu vydanej????Really???ARE YOU F*****G KIDDING ME?Tady už si snad ze mě někdo dělá srandu prvně poserou SimCity a ted se bliží H*vno století BF4.Jo možná jiný mapy a pro každou klasu 3 nový zbraně to je tak jedinej rozdíl.
  • Chci boje v Číně, jinak naprostý nezájem. V BF2 se mi mapy z Číny a pak i z Ruska líbily nejvíce. Mapy v BF3 mě nudily.
  • "Bude proto zajímavé sledovat, jestli se všechna ty vizuální vylepšení budou týkat pouze next-gen verzí, nebo zasáhnout i verze pro současné konzole a PC". Nechci byt za trola, ale je snad uz ted jasne,ze soucasna silnejsi PC zvladnou to,co prinesou letosni "next gen" konzole *3*
    • GlaDOS
      Občas si říkám, jestli Petr při psaní nekouří nějaký speciální matroš *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit