Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Tohle je dle mého názoru velmi dobrý krok. Když už tam můžu mít svoji sbírku her, tak proč ne i programů? Teď jde hlavně o to, jak se budou prodávat. Přece jen programy na tvorbu obsahu stojí víc, než samotné hry.
  • Proč ne. Každá konkurence dobrá *4* Za tu cenu to odpovídá možnostem. Díky za info, o tomhle jsem nevěděl... hned to du vyzkoušet! *14* *4*
  • Konečně něco s čím může člověk tvořit, budovat a vymýšlet originální věci a nění tu ani jeden komentář. ... jde vidět, že tohle dnes zřejmě omladinu nezajímá a umí jen nadávat na studia které sice rejžují, ale jde za nima vidět to, co už dokázali a vytvořili.
    • filias
      Na tom není nic zvláštního. Jen menšina lidí tvoří obsah. O hrách to platí dvojnásob.
      Ale tahle iniciativa se mi líbí mnohem více než Greenlight. Snad tam časem bude i užitečný SW nesouvisející s hrami.
      Jinak stále čekám kdy tam začnou distribuovat i filmy (nejspíše jen nezávislé - vyjednávání práv na velké filmy nebude brnkačka).
      • filmy s rigidním přístupem dnešních velkých zvířat filmového průmyslu skutečně nečekej v dohledné době:). Na druhou stranu, s Netflixem to jde, proč ne se steamem:)
        • smejki
          Netflixu prej dost dochází dech, resp. nabídka opravdu velkejch produkcí
          • Pilgrim66
            http://buzz.money.cnn.com/2012/10/03/netflix-stock/

            Eh...
    • walltar
      Tak je to téma, které 90% lidí nezaujme ... já taky čekám, že bude větší diskuze u článku který rozebírá hotový dům a jeho architektonické zpracování, než u článku ve kterém se řeší nová samonivelační stěrka....
    • Tak tady nikoho rozumné/normální věci nezajímají že. Taky když postnu koment k tématu, tak místo aby to někdo rozvinul, řekl něco proti (normální řečí ale) nebo tak. Ale bohužel, jako by to tam nebylo, ani líbí/nelíbí to nemá skoro žádné -.- Ověřeno asi 7mi většími posty.

      Tak jednak, a pak je ale celkem těžké i něco vymyslet. A když už si začne někdo hledat informace tak jich je tolik, co by k tomu měl kdo vědět, že to odradí od toho něco udělat, i když máš jasnou představu, co dělat no. Ale jinak máš pravdu, taky jsem celkem línej se v určitých programes učit pracovat. Hlavně k vůli té rozsáhlosti. I ten blbý (myšlenkou) Mudbox/Zbrush není jednoduché rychlo ovládnout, heh :|
    • Artrage jsem si už dal do wishlistu :-)
      Zkoušel jsem ho už a mám ho portable - tak jim to chci při další možný příležitosti peněžně vrátit *14*
    • life28
      Vývojárske nástroje tu boli furt. A dokonca free. Mladina je totiž lenivá sa do niečoho pustiť a naučiť sa to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit