Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že se neda výtahnout zban na ulici kdyz jeste nejsem na miste vrazdy *9* *13*
  • Zde je odkaz na stranky kde avadeji presny datum vydeje PC verze, takze nevim ...[url]http://www.vgreleases.com/PC/ReleaseDate-416969.aspx[/url]
  • Tak jak je to? Je to jen na konzole nebo i na PC? V záhlaví článku je i ikona PC, ale jestli si to dobře pamatuju, na PC by to být nemělo.
    • keny11
      Je to na PS3 a Xbox to je vše PC neni.
      • Díky. Takže zase vadná součástka mezi klávesnicí a židlí v Games.Tiscali.
  • Pekný film, znovuhratelnost nulová.
    • Odulin
      I tak se to dá trochu ostře shrnout.
    • Však taky nevadí *1*
      • Vyhadzovať peniaze na konzolu a hru ktorú si zahrám maximálne 1x ročne teda vadí *9*
        • Koupím, zahraju, prodím = fun and no problem *5*
  • Odulin
    Dělám 11. případ a za sebou 8 hodin. Líbí se mi řešení případů, důkazy, vyslýchání ( i když v tom se mi zrovna nijak suprově nevede:), příběh, dialogy a ve většině případů i grafika. Jedinou výtku mám zatím k frameratu na Xkové verzi (mám nainstalováno na HDD). Většinu času naprosto ok, lepší i než v GTA IV, ale místama (často u místa činů) začně podivnej frameskipping, což trochu zlobí, ale naštěstí to neovlivní hratelnost. Jízda a přestřelky taky nejsou nic úchvatnýho, ale to podle mě není hanba. Hlavní je pro mě příběh a vyšetřování a s tím jsem spokojen;) Myslím, že hra určitě nabízí hodně zajímavý zážitek, jen nesmí se hledat na špatných místech:D:D
    • Sakra odkud tu hru vsichni mate?? Ja se snad dockam v patek, ale spis ne : /
      A osm hodin na 11 z 21 pripadu, to je dost mizerny, ne? Nebo je hodne znat, ze jsou delsi a delsi?
      Doufam ze je to jen tim, ze nevychutnavas veci okolo (kterejch teda prej bohuzel moc neni)
      • Odulin
        Mně ten čas přijde v pohodě. Tak prvních pár případů bylo kratších, ale později je to lepší. Věci okolo? No jestli jsem něco nepřehlíd, tak žádný extra věci okolo doteď nejsou. Občas někdo nahlásí do vysílačky zločin, čili side quest. Těch je ve hře snad kolem 40. Beru je pokaždý, když je tam možnost a mám jich splněnejch tušim kolem 10. Myslim, že ti co hledaj mimo příběhové vyžití, budou asi zklamaní, ale mezi ně já nepatřím;)
        • A odpověď na otázku, "odkud tu hru sakra všichni máte"? *1* *1* *1*
          • Odulin
            Však ty dobře víš odkud *3*
            • Vím a velmi, velmi se mi to nelíbí! *10*
  • No ja se pripravuju na mensi zklamani, ale porad verim, ze kdyz pristoupim na pravidla hry, nabidne mi zazitek nevidanej.
    Nejvic me ale stve ten jizdni model. Proc sakra nemohli pouzit perfektni fyziku tak jako u GTA IV?? Tam byla fyzika aut naprosto perfektni - tohle vypada fakt uchylne.
    A automaticky skakani, a podobny kastrovacky taky tuze mrzej : /
    No doufam ze.... proste DOUFAM : D
  • neviem ci ste si to niekto vsimli ale podla tiscali tato hra uz vychadza aj na pc :D
    • keny11
      Tiscali je mimo PC verze nebyla ohlášena.
  • Je možné si ke konzoli koupit nějaký ovládací prvek ve stylu myši? Hrát tohle na gamepadu . . . no, prostě mi to nesedí.
    • keny11
      Myslim že se to jmenuje Frag FX ale na tuhle hru je to zbytečnost gamepad je v pohodě. Možná to chce čas aby sis zvyknul.
  • jnsCZ
    Pokud během hry máte problémy s frameratem na xboxu, tak si zkuste hru nainstalovat na disk. Nejen, že budete ušetřeni příšerného šustivého zvuku od DVD mechaniky, ale zrychlí se i načítací časy a záseky se minimalizují - většinou jsou způsobeny tím, že hra musí načítat příliš mnoho dat a z rotujícího DVD to nestíhá.
  • super hra kvůli ní si budu kupovat PS3
    • Podle konkurence tak super není
      http://www.eurogamer.cz/articles/la-noire-recenze
      • "Pokud jsem to pochopil správně, pak v podstatě není možné žádný případ úplně zkazit tak, aby nešlo pokračovat dál."

        a za toto im tlieskam.dlho dlho som cakal na hru,ktora bude otvorena,a ktora ma nebude nutit neustale nieco opakovat,aby som sa pohol dalej.
      • A proto 9/10, chápu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit