Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no hrál jsem Bt2 od roku 2008 tak 3 roky a na http://nival.net/ jsem 10 v žebřičku FOX_ETNIES , a doufam že to nes... !! tu hru. mam Dlouholetou mraxi v boji.
  • No me se ta hra libí, je to taková kombinace starých časů a MoW, pokud budou mít tanky životy, vadit mi to nebude.
    • Tanky budou poškozovány dle balistiky, ale domnívám se, že jelikož by mělo jít o masivní bitvy, bude tank prostě poškozen a pojízdný, či poškozen nepojízdný. Tady by se ne nemělo bojovat se 4mi tanky a hrstkou vojáků. Doufám, že to nebude další COH.
      • S tímhle plně souhlasím *3*
  • Možná mě Men of War rozmazlilo, ale pokud budou mít tanky něco jako životy tak to asi hrát nebudu *1*
  • Já jdu do bety i bez předobjednávky.
  • Jupiiii, budu jim zdarma delat na hre, i kdyz za to v minulosti testeri a QA tymy braly prachy juuhuuu
    • Ne vazne, trochu seriozneji:

      Je fajn, ze mame moznost si zahrat neco, cemu bych rikal "novodoby demo", ale absolutne brutalni prusvih je, pokud se hra vyda zabugovana a teprve se doladuje patchama. Jo, v minulosti to nebylo, protoze internet byla vysada kralu, a bylo mnohem tezsi denne vydat 7 patchu, tak si radsi dali na hre zalezet, nez za to chteli prachy, ale treba u AC mi to prijde fakt komicky ( http://9gag.com/gag/aqZxO2R?ref=mobile.s.cp =D )

      Bety nejsou uplne nutne zlo jak mozna naznacoval muj prvni prispevek, ovsem co mi prijde vylozene sprosty je prohlasit hru za early access / betu na delsi, nez "rozumnou dobu" (podle me 1-2 mesice). Viz Hearthstone - ten byl v bete snad pul roku, aby kdyz se neco posere, se mohlo rict "no jo, ona je to furt beta vime". Zvlastne srandovni byly turnaje, kde lidi nemohli zahrat nektery karty, protoze se proste bugly atp.
  • Bude to v češtině ?
  • Základní taktické rady ... a dokonce ta hra bude připravena je akceptovat ;) Tedy posun od C&C k realitě ... díky bohu za rusáky a za to že dnes je už rozdíl mezi prokresleným a detailním 2D a 3D smazán ;)
    • Paulcz
      Přiblížení k realitě ? :) Tohle je úplně mimo. Souboje ze dvou metrů, tank vs 8 paňáců stylem, že naběhnou přímo na ten tank.. :)
      • Právě... Od jisté doby proklínám jedno studio které přišlo s opravdovější fyzikou a i přes někdy debilní umělou inteligenci nejsem schopen už prostě hrát strategii z WW2 kde tanky mají životy a pěšáci krvácí zatímco hážou granáty na střílející tank z pěti metrů *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit