Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "V roli dívenky Alyx vezmete nevlastního bratra mezi partu kamarádů na zdánlivě opuštěný ostrov, kde se Oxenfree odehrává" a dál už jsem nečetl, přitom titulek vypadal tak lákavě - že by se jednou z nějaký debilní uvřískaný dětský vyvražďovačky stalo něco třeba ve stylu Cabin in the woods, zkrátka dát si to tak říkajíc na "dungeon mastera" :).
    • neni to nic co tu opisujes nahodou super hra :) take life ist strange z radiom nemam to moc k comu inemu prirovnat
  • Vojta_Ilavsky
    Snad to vyjde časem i na GoG, neví někdo zda-li se vývojáři k DRM-free verzi vyjádřili?
  • kulhy_parici_spici
    Tak včera dohráno na jeden zátah.

    Atmosféra hutná, stylizace super, zvuk a hudba na výbornou. Charaktery hned přirostli k srdci a dialogy mezi nimi jsou moc fajn – jednou jsem se nechal unést hádkou, která byla naprosto uvěřitelná a když se nabídla možnost okřiknout zúčastněné aby zmlkli, div jsem nerozmáčkl myš, neb jsem se už totálně ztrácel. Příběh místy klopýtal a otíral se o klišé, ale celkově mě bavil a táhl až do konce. Občas zdlouhavé chození po herní mapě trochu otravuje, ale většinou ho skvěle eliminují zmíněné dialogy.

    Krátké akorát a chuť si zahrát znovu se (pro mě neobvykle) dostavila. Koho bavila atmosféra Dear Esther a nevadí mu příchuť rozněžnělého teenage románku, bude se skvěle bavit.
  • Hra uz je na Steamu, takze kdo chce tak kupujte. Mam nahrano asi 4 hodiny a rekl bych ze se pomalu blizim k zaveru. Hra je to skvela, pribeh stoji za to, s postavama jsem se szil hned behem prvnich minut. Hra je to poradne tajemna a jeste ted nevim co nebo kdo je tim mym nepritelem a to se mi moc libi, ten pocit nejistoty a dohadu co se to vlastne deje. Grafika a jeji stylizace je nadherna. Animace postav jsou udelany opravdu sikovne a postavy reagujina povrch, sklon atp. zajimava malickost :)

    Za me rozhodne doporucuji a pro me velke prekvapeni
  • pěkný ale stojí to 19,99€ :-(
  • Hmm...vůbec jsem o tom nevěděl, ale určitě mě to zaujalo a už jsem si to na Steamu označil.
  • Microsoft si zaplatil dočasnú exkluzivitu na Xbox One, hra neskôr vyjde aj na iné platformy. Minimálne na PS4 ako potvrdili vývojári - https://goo.gl/By0txd
  • tohle bude boží
  • Doufám, že tam bude i možnost vykosit je všechny.
    • Taky bych to tak viděl, to bych možná získal o tenhle žánr zájem :). Jen se bojim, že bych měl asi rychle dohráno, kdyby hra byla o tom jak těm uřvanejm děckám zacpat tlamy :).
    • Sr_Lobo
      Tjn v Until Dawn me temer vsechny ty chary neskutecne sr....lezly na nervy *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit