Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, že má někdo potřebu nadávat na hry, co se mu nelíbí. Mě by to fakt ani nenapadlo, když se mi něco nelíbí, tak mi to nestojí ani za komentář. A walking simulátory mám rád moc.
    • Můžeš mi prosím ocitovat kdo v této diskuzi na něco nadává? Nebo tento slint píšeš do každé diskuze a čekáš, že ti za to budou všichni tleskat?
  • V adventuře Niten? Chůze vpřed je adventura?
  • Takze takova meditacka =D me se Dear Esther libilo, bylo na co koukat, kvalita vysoka... a bylo to neco jinyho... ani mi nechybela brokovnice v ruce...
  • Tajemství ostrova odhaleno! *8*

    http://s27.postimg.org/vf1nvyu0z/603043_niten_653x367.jpg
    • Hentai island
  • Lze tam běžet? Nebo jen opět pomalu chodit?
  • Krása, jak ubývá místních hlasatelů jediných pravd "hry XYZ jsou kravina, hrajte radši hru ABC, jak tenhle odpad může vůbec byť jen někdo stáhnout", už jim asi dochází dech, psát všude kolem ty svoje Ludolfovočísloviny :).

    Víc walking simulátorů (není to tak dávno, co to byl pejorativ, ale to už snad neplatí), je to balzám na duši, když si můžete bloumat prostředím a dumat nad tím, co vám tvůrci chtějí sdělit apod.
  • jewish
  • V Dear Esther se ale nic neřešilo, celý příběh byl hráči vyprávěn a ten musel jenom jít po cestě.
    • no prave ze vypraven moc nebyl a pribeh byl prave ta vec ktera se musela resit :D
  • konečně hry jako dear esther tady chybí bral bych to vic nez ty 2d kýče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit