Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nejlepší bude, že v mulťáku si za nacisty zahrajete za černošku. Dále je ve hře cenzura, takže neuvidíte ve hře ani jeden hákový kříž. (Zlatej Wolfenstein). Dále bude černoška i za US u rangers. A nejlepší na tom je, že na vymyšlené zbraně nacpali kolimátory. Což je totální kravina. Prostě zase zbastlená hovadina, hold CoD.
  • Morraw
    Momentálně po WW2 tématu hladovím, takže to určitě budu sledovat. (konečně změna!) A akční MP z toho prostředí bych si rád po dlouhé době zahrál. Jestli ovšem nebude nějaká open beta, tak dám přednost BF1 doplněný od Day of Infamy.

    Jinak CoD pro mě jako fakt dobrá série skončila někde u Black Ops/2. Další díly MW3, BO3, Ghosts, AW, IW jsou tak generické, že se mi pletou všechny dohromady.
    • Single CoD ani Zombie mod mě nikdy nezajímal, takže o tom nedokážu říct nic, ale multiplayer BO3 je hodně svěží, pokud nemáš problém s tim, že je to arénová střílečka a ne klasický CoD. Nebyl by to Activision, aby tu hru nezkazili mikrotransakcema, ale v porovnání s IW a nadcházejícím WWII dílem se tady ještě drželi při zemi.
    • Whoossain
      Já jsem nejvíc času strávil v CoD2 + CoD:MW, především v S&D módu. Skvělý mapy, téměř bezchybná odezva, zkrátka výborná hra pro kompetitivní hraní. Jak z toho vyjmuli dedikovaný servery, tak to šlo do kopru, komunita se rozpadla, spousta lidí, včetně mě, přešla na BF3 se žalostnym zpracovánim technický stránky multiplayerový hry a ve finále mi online gaming naprosto znechutil BF4 s naprosto stejnejma problémama, jako BF3...
  • Whoossain
    Si děláte kozy že to je pořád na stejnym enginu...?!?
    • protože je pořád stejný hw už několik let, protože konzole...
      • Whoossain
        Tohle bych fakt na konzole nesváděl. Ten engine je stejnej přinejmenším od CoD:MW. To je hezká řádka let a spousta technologickýho pokroku. Když pak člověk vidí, jak s okolníma předmětama nedochází k žádný interakci (viz. sekání lopatkou do naprosto netečných objektů v okolí), tak je to celkem smutný. Samozřejmě vizuální stránka už taky není žádná sláva. Pamatuju si, jak se všichni posmívali MW3 v porovnání s BF3 v roce 2011 a od tý doby se u CoD očividně nic moc nezměnilo. Jer to spíš o pohodlnosti vývojářů. Když to blbci pořád kupujou, tak proč se snažit o něco novýho, že...
  • Headquarters aneb sociální centrum ? Když vidím každý den v ingame chatu jaká svoloč přitáhla z CoD do posledního Battlefieldu tak "sociální centrum" v Call of Duty bude opravdu maso :)
  • ALHAZRED
    Ja to beru jako pohodovej shooter na dlouhy večery, nic extra, dalši strilečka, jenomže ta obtižnost je v poslednim dile proste uplne BLBĚ *1*
    Bud to hraju na normal, a to si nezahraju ptž mě nic neubliži - ultra easy,
    nebo to hraju na hard, a jen co vystrčim hlavu už mě sejmou, že to už neni ani realisticky,
    ptž mě vidi aj za zdi, taaak to si taky nezahraju
    Jesli tohle nepoladi v novym dile SMOLIK, zatim to vypada docela hezky, celkem se snažej...
  • Bohužel ani přívlastek WWII, tuhle bídu nevytrhne, furt dokola stejný šit ...
  • Kde jsou nějaký hákáče? Nejsem žádnej fašoun, ale když už někdy dělá hru z druhý světový a nedá do ni žádnej hákenkrojc, tak mi to přijde dost smutný. K tý době to patří stejně jako srp a kladico ke komoušům...
    • Bohužel, tahle cenzura minulosti je v Evropě všudypřítomná. Hlavně Německo to sebemrskačství dohání k dokonalosti. Snad jedině Finsko k tomu přistupuje se zdravým rozumem.
    • *1* *1* *1* Souhlas.Občas tahle cenzura je tak dementní,že už ani na lékárničkách nemůžou být rudé křížky ale jakési pilulky. *1* *1* *1*
    • ZvacA
      Mělo by se údajně týkat pouze multiplayeru, ve hře pro jednoho hráče by cenzura v tomto zasáhnout neměla (pokud vůbec ve hře budou a záležet zřejmě bude i na jazykové verzi). Pro CoD však žádná novinka co do vyobrazování nacistických symbolů - v multiplayeru se moc do nich nehrnulo právě ani za prvních dílů (a zase záleželo i verze od verze).

      Je ale zajímavý to vyjádření Sledgehammer games a jejich mecenášů o tom, proč absence hákenkrojců a naopak aplikace vojákyň a vojáků černé pleti pro účely multiplayeru. Na jednu stranu lze chápat co je jejich cílem, ale pravdou je, že celý tento přístup z jejich strany zůstává stejně tak značně debilní. Netvrdím, že se dnes ve hrách nepohybují pitomci, co by se nad něčím podobným z nejrůznějších vlastních motivací a vlastních přesvědčení neukájeli, ale troufám si tvrdit, že drtivá většina hráčů by nezačla blbnout jen proto, že by zrovna virtuálně měli na hlavě kus ocele s nějakým označením.
    • ALHAZRED
      A ty neviš, jak se dneska bojuje proti fašizmu na všech frontach ?? ješte by to negativne ovlivnilo mladež a začli by z ničehonic hajlovat *1*
      Jo a doufam, že tam bude hodne černochu a moslimu !!
      • No já si třeba občas hajlnu, ale dělám to jen doma a nebo před zrdcadlem. Určitě by mě svastika nijak nezkazila.
  • CRYPT
    Posledni WW2 COD byla 5ka World at War. A jako dalo by se rici, ze v te dobe byla hodne dobra, i kdyz mnoha hraci nepochopena a nechytla se jako 4ka, ktera byl inovativni co se tyce valecneho konfliktu. Kdyz vidim toto fantasticke pokracovani, musim se smat.... No radeji si pujdu cist knizku. Jsem zvedavej na hracske recenze az tato super duper strilecka na rozloze 2 metru ctverecnich oslovuje
    • Paulcz
      World at War je sračka, ty Potěmkinovský kulisy a točící se skripty tam bijí do očí fakt dost. Krom toho, že souboje jsou sterilní a bez atmosféry a to je ve všech CoD >1.
  • všetci aký odborníci... *1* *1* *1* až ma z Vás bránica bolí... *15* *15* *15*
  • Na to jakej mají rozpočet, tak grafika žádná sláva. Nejspíš počkám na BF1 Premium edition, nebo jak se to jmenuje (tam kde je to komplet se všemi DLC) ... ale uvidíme jaké pak budou recenze na Steamu, třeba to nebude úplně špatná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit