Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teda, když to srovnám s Paříží z AC:Unity tak nic moc *1*
  • Jack1947
    Nářez, ted už jen stačí aby vyšel ten kýžený... simulátor masového/sériového vraha! *14* *5* se divím žer to ještě někoho nenapadlo. To jsou dneska všechno tak mravnostně - zahledění lidé? no ták. Kickstartr by to byl super.
    • Masovej vrah jsi v každý druhý hře *15*
      • Jack1947
        Aha, já zapoměl že v každé druhé hře - honíte obět a pak jí (-) nebo jí zabijíte - možná jsem jen nehrál starší hry tam se dali zabíjet oběti po vzoru seriových vrahů? prosím *7* ... známe psaný text a chápem nebo ne. Protojsem napsal 2varianty... takže seriový vrah bohužel ve hře ještě není, což je myslím velká škoda, po Hatred (oznámení) je pravda že koule mají ted už jen nápad.

        Ano, serioový vrazi nezabíjely přeci střelnou zbraní, hodně používaly sečné a chladné...
        • Samozřejmě vim jak jsi to myslel, napsal jsem to v nadsázce protože skoro v každej dnešní hře zabíjíš lidi po stovkách.. Takže jsi to spíš nepochopil ty *3* A nejsem si jistej jestli člověk, co touží po takovej hře je úplně psychicky v pořádku *1*
          • Jack1947
            Proč ne? už mně nudí ty otřepané scénáře - zlý vs hodný vy jste ti hodní jo chce se mi z toho blejt. *11*

            Nemůžem hrát za němce., nezahrajem si za povstalce... všechno co je proti USA - je špatné...

            Já se ptám v době kickstártů, atp... proč by se to proboha stát nemohlo... prostě taktický pohled očima vraha - spořádaného občana - který má např. temnou stránku. ne ne nebude ale to že budete vyšetřovat případ seriového vraha v roli nebojácného a statečného policisty ... prostě pojebaná doba nic víc. Proto by to taky nemohlo vyjít jen tak... a to že by se tím nějaký domnělý vrah řídil? to není problém hry ne. OOh ani nevíš jak moc mne těší co si myslíš o člověku co "touží" po takové hře...

            Všechno je sluníčkové a svět není brutální syrový a drsný... tak promin že přemýšlím NAHLAS!. *7* *12*
            • Jo řikal jsem si že je zbytečný ti připomínat Dextera *15* (a o hře nic nevim)..
              A neřeš tu slovíčkaření, kýžený a vysněný je skoro synonymum *15*
            • Jack1947
              Jo? Dexter byl parádní a už skončil ( sledoval jsem od až 2008 tehdá to byl celkem maraton *15* ).

              Viděl si tu hru... ta byla přinejmenším blbá...

              Takže né... simulátor by bodl. Nebo hra to je fuuk. MMnt kdesi vydedukoval že o tom sním. Já jsem napsal kýžený o snění jsem nic nepsal.
            • Taky bych si rád zahrál hru za ty "zlý" němce apod. v tom s tebou souhlasim, ale že bych snil o "simulátoru" sériového vraha to zas ne.. Jinak je jasný, že pro každýho je jednodušší udělat morálně správnou hru a nedělat si žádný problémy (zákazy v některých státech, cenzura, žaloby atd. = menší zisk pro vývojáře). Ale je i dost her kde jdeš proti zákonu typu GTA, Mafia, Hitman apod.
              Jinak ve filmech a TV to problém neni (což je zvláštní), třeba seriál Dexter je přesně o tom co jsi řikal, spořádanej občan s temnou stránkou.. v civilu policajt, v soukromí seriovej vrah, takže pro tebe doporučuju jestli náhodou neznáš *3* *15*
        • Ty jo, že se zrovna ty budeš ohánět s chápáním psaného textu, to bych nečekal. Pochybuju, že to někdy někdo vydá, moc politicky korektní společnost Už teď jde hrám každý po krku. Tak si představ, že by někdo udělal simulátor vraždění a pak se nějaký vrah vymlouval na to, že to všechno udělal kvůli hry, kterou hrál. Společnost by mu to určitě sezobla a ti autoři by měli hodně velké problémy. Ale třeba už zmíněný Hitman do toho nemá tak daleko.
        • seriovy vrah je prece hitman
        • http://seriovivrazi.cz/kdo_je_seriovy_vrah/
  • Vypadá to jak 10 let stará hra..
    • Ty myslíš jak 10 let stará osoba..
      • spíš jak 10 let starý chlupatý wookie.
        • Haha, tak jsme se zasmáli.. Nic nekritizuju, to je faktická poznámka :)
  • MickeyMutant
    Na Kickstarteru píšou, že hru vydají, i kdyby nakonec peníze nevybrali. Projektu prý už věnovali příliš mnoho úsilí, než aby ho stornovali. Vybrané peníze umožní hru vydat v předkládaném rozsahu, termínu, vybavit ji profesionálním dabingem a lokalizovat do mnoha jazyků (předpokládám i do romštiny).
  • 15 konců *8*

    to bude asi hodně zamotaný případ
  • Uvítal bych nějaké informace k názvu. Bude se hra odehrávat v Čechách?
    • beru zpět...
  • NA TOHLE JE CROWFUNDING, a né na AAA hry jak si Roberts z Brabenem myslí,kdy už lidi pochopí že ty AAA hry sice mužou být dobré, ale nejsou to indie hry kvuli kterým tohle vzniklo(indie hrama myslím malé hry se zajimavým nápadem, né že tam jenom udělají retro 8 bit)
    • Blue.Shark
      Ale to je přece hrozně krátkozraké. Ideou crowdfundingu je oproštění se od kecalů, kteří brzdí kreativitu týmu. To snad platí pro AAA i malé hry, ne?
      • ty finance nejsou prostě dost pro AAA hry, proč si myslíš že Braben,a Roberts prodavájí lodě atd ? prostě AAA hry realisticky komunitou nezafinancujes. Pillar of Eternity a Planescape Torment je maximum co mužeš realisticky udělat, jinak už na to musís jít jako Elite a Star Citizen.
        • Blue.Shark
          Jasně. Nevidím problém v přístupu Elite a Star Citizen. Zatím se to sice povedlo je těmhle dvěma hrám, ale v budoucnu to určitě pro ostatní možné bude. Respektive záleží na úspěchu současných kickstarter titulů, informovanosti potenciálních backerů a jejich důvěře v tenhle model. Každopádně pořád musím trvat na tom, že crowdfundingový model je velmi dobrý i pro AAA hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit