Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    To je určitě dobrá zpráva ale Battle pass/Sešn špáš ? není toto samé jen jiné jméno.

    • JohnyTheZik

      Neni. Season pass vetsinou znamena jednorazovej upfront nakup, kterej ti pak da pristup ke vsem DLC, zatimco battle pass je vetsinou oznaceni pro mesicni platby - dost casto to ani neni novej obsah, ale spis nejaky vylepseni > rychlejsi fronta/dodatecny statistiky/vic kosmetickejch predmetu.

      Vzhledem k tomu, ze je to brany vic jako sluzba nez produkt je to proste jen predplatny za veci navic.

      • Jack1947

        Takže to je horší, i když mě to vlastně zajímat nemusí, nicméně vyjádřit jsem se musel.

  • TheGGG

    season passy, mikroblbiny, battle passy (chtěl jsem tam dát místo "a" "u", ale to by byl drahý špás za 7 dnů banu...) lootboxy, to mě jako SP hráče vůůůůůůbec nezajímá a i když je snaha to do SP cpát, vždy to krásně ignoruji.... až na pár důležitých DLC typu blood and gore v total warech... a v CoD mě zajímá jen SP, takže bye bye, možná koupím iza plnou cenu, ale ani korunku na víc

    • Whoossain

      Pussy je bannable? Proč?

      • TheGGG

        možná není, ale proč to riskovat? Já dostávám bany za kde co....

        • Jack1947

          Proč myslíš že tu nejsem tak často... ze zkušenosti vím že které koli mluvení o tomhle tématu končí...

    • Jack1947

      Nějakej season nebo co pass má i Breakpoint ale tam se to odemyká hraním nikoliv kupováním.

  • Asi se hned po vydani nechysta jen ciste mp rezim za zvyhodnenou cenu, ze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit