Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • meby zajimalo jak to spocetli. podle me je to jen odhad.
    • V dnesni dobe snad uplne kazda aplikace sbira statistiky o kazdem prdu co se v ni stane, pak si zobrazit urcity segment statistik je uplne trivialni. Jedine co urcite udelali, tak ty cisla zaokrouhlili at to vypada dobre :)
  • pb_historic
    Čím víc vystřílených virtuálních nábojů se na světě vystřílí než těch skutečných ostrých, tím lépe.
  • Další zbytečná newska o cod. Chvíli jsem přemýšlel, jestli k takový zbytečný informaci vůbec něco psát, ale nedalo mi to.

    Co takhle více zpráv např o PAYDAY 2? Overkill málo sponzorují?
    Feeling ze střelby stejný jako kdysi s BF3. Parádně zpracovaný a ozvučený. Navíc se zbraně chovají jako zbraně, ne jako v codech.
    • Nemel, nebreč, podílej se -> Bleskovky a odkaz na zdroj.
      • kritizuju zdejší "zpravodajství o hrách" z toho důvodu, že co den, to newska z AC, COD, BF nebo o EA a jejich představování "nových" prvků ve FIFA/NHL....

        nevim kde, možnost kontaktovat games tam nevidim, postovat mezi stovky komentů, aby se to přehlídlo nehodlám a k tobě se snad radši ani vyjadřovat taky nebudu -> 0
        • nezbývá než si založit vlastní web o hrách, kde budeš mít úvodní stránku zaplněnou novinkami o PAYDAY 2 až po okraj *4*
          • To neni třeba, stačí, kdyby každá hra tu měla svoje rovnocenné místo, nehledě na to, jestli si ho platí nebo ne...
            • No když bylo místo pro třeba pro 2 články týdně pro CoH2 (před vydáním), tak to asi technicky možné je... jsou hry, které nedostanou článek ani za měsíc... protože proč? Protože si to nezaplatili...
            • ....A aby se vsichni lidi na zemi meli stejne dobre:-).....
            • no, obávám se že psát všechny novinky o všech hrách zkrátka není technicky možne
        • Bohužel ne každá značka má peníze na marketing... *7*
    • ...nebo co takhle např. informovat hráče, že pro jednu z nejlepších her minulého roku - XCOM: Enemy Unknown se chystá pravděpodobně masivní DLC? Hm? Na Steamu přibylo zrhuba 30 achievementů. Sice ještě nic nebylo oficiálně oznámeno, ale to, že DLC vyjde, je už jistota.
  • No vidíte, už vím jak to bude dál, hry se můžou vydávat zadarmo jen si budeme kupovat zásobníky za reálný peníze :-).
  • docela by mě zajímal takový Quake, v QuakeLive mám ze 153 her 223,697 výstřelů, kdyby se to nasčítalo za všechny hráče tak to taky bude pěkné číslo *4*
  • Virtuálny zbrojársky priemysel musí mať radosť
  • Jack1947
    A bylo zabito... trilion virtualnich vojaku... protoze ne vsechny kulky , znamenali smrt *15*
    ( hodiny pro jistotu ty odehrane pocitat , radsi ani nebudem.)
  • CRYPT
    Jsem po dlouhe velice dlouhe dobe nainstaloval cod2 a proste zakapl jsem pomyslnou slzu... to jeste tehda byla strilecka. .......
    • Jack1947
      No a potom sis dal COD a United offensive a to uz bylo na umiracek *2* .
  • Kdyby Activision na pozadí CoD pustilo nějakou nenáročnou nevinou utilitku, co by počítala část mnohem vetšího a complexnejšího matematického úkonu, tak už bychom měli dávno poslední číslo Pí :D :D :D Tím chci říct, takových hodin výpočetního výkonu zmařených pro nic.
    (Tohle není hate CoD)
    • A co teprve pri farmeni expu ve hrach jako WoW. (tohle neni hate na MMORPGckare)
  • Hele to video z MP k BF4 na ultra detaily to je vtip? Grafika dost suchá teda a hlavně ten gameplay to je jako co? Motá se tam jak pako, zaměřit pořádně nemůže, tohle někdo vážně hraje? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit