Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte je tu niekto komu to tiež stale pada pri spusteni hri?
  • Členka francouzského odboje. Samozřejmě stronk female character v tý hře musí být!
  • už jsem se bál že v tom nebudou černoši
  • No... já asi budu dál (bláhově) čekat na nové Brothers in Arms.
  • Vidlec
    Mě by se líbilo, kdyby zpracovali operaci "Unthinkable" (USA hodí atomovku na Moskvu, ozbrojí wehrmacht a jde se na bolševiky)
    • na to nemaj koule
    • Operace "nemyslitelné" se tak nejmenuje jen tak a neni se čemu divit, představa, jak Francouzi, Britové, Benelux etc. bojuje po boku Wehrmachtu, proti Sovětům těsně po skončení druhé světové, odhalní koncentráků, po teroru populace etc. etc. je opravdu, nepředstavitelná...Westwood si pro tento scénář ostatně musel vymyslet alternativní realitu

      Ale scénář je to zajímvavej, proveditelný asi jen v Hearts of Iron serii
  • Bodré podoledne a palec vzhůru za Michelle (tu od partyzánů).
  • Je až neuvěřitelný jak se autoři Call of Duty ne a ne odvázat a zkusit přidat na jinak velmi zajimavém téma druhé světové. Zajimavých bojišť se najdou mraky, ať už na balkáně, v Rusku, nebo klidně i v té západní Evropě. Ale ne, zase vylodění v Normandii, který tu už bylo více než mnohokrát. Předloh by byla tuna, ale oni sází na furt tu samou šablonu...neskutečný
    • JamesFaith
      Ona tam bude jenom Normandie?
    • Muričani by to nekoupili, kdyby to nebyla Omaha a zombíci.
      Bylo by to na ně příliš "evrobski yntelegentňý" *1*
    • Nejhorsi jak jim to ti novinari na te prezentaci zrali, ani jedna kontroverzni otazka nebo rypnuti. Nebo to byli jen zaplaceni moderatori? Tim tu hru nechci hejtit predem.
      • Jakou kontroverzni otazku by sis predstavoval?
        • tak treba dotaz na kliše trailer a kliše zapletku
          dotaz proč to ma porad špatnou grafiku
          proč zase dayD
          jestli pridali na realizmu nebo to bude zase ultra arkáda
          jestli to bude zase koridor nebo budou i vetší levely
          jestli bude zase nekonečný spawn

          proste takova studená sprcha at se trochu zapotí
          • P.S.
            studena sprcha at se zapotí... lol nevim jestli se tohle slovní spojení používa ale vite jak jsem to myslel
  • TheGGG
    těším se jak pokosím nějaký pervitinem nafetovaný nácky... škoda jen, že kampaň nebude obsahovat i alternativní historii, kdy bych s hochy z us army rozdrtil rovnou i vodkou nacucané vrahy z rudé armády... snad příště s nějakou WWIII ze studené války...
    • Jack1947
      No vidíš Sovjeti byli taky sv-ně ( hlavně na konci války když přijeli do Německa).
      • A ty se jim divíš,když jim roky ničili zem a zabíjeli jejch lidi?
        • Jack1947
          Omluvit se to nedá navíc nedá se omlouvat to že Sovjeti se nebáli decimovat i vlastní lidi. Přestan mít omezenej pohled, když hrůzy války byly na všech stranách.
        • Ja se divim
    • Tak hlavne ze zase jednou budeme hrat za americany, kteri jakozto svetovi policajti jedou zase jednou delat poradek. ( tentokrate ne kvuli rope, ale investicim z Marshallova planu)
      Stare cinske prislovi rika: trava se ve vetru ohne, ale silny strom vitr povali. Muj deda se za valky pridal k Nemcum a po valce byl prvni kdo vyhanel nemecke kolaboranty. Proste se treba vzdycky chytre pridat na viteznou stranu.
      • Tak todle mě fakt rozsekalo...tak oni za druhou světovou můžou američani? ))))))
        • Z větší části politika Velké Británie, USA to převzali až po válce *3*
      • No jo, svet byl, je a bude plny vypocitavych hajzlu...
      • To byl doufám vtip?Páč takovej člověk je celkem slizkej.Ale je pravda,že ty co nejvíc lezli náckum do řiti,kolaboranti atd.,tak na konci války nejvíc křičeli a vyháněli sudeťáky.
      • TheGGG
        konspirační teorie level sputnik...
    • Justýnku, ty jeden!
  • Já naposled smažil MW1, tak nevím zda po dlouhé době opět zkusím COD, zatím to vypadá zajímavě...
  • vážně si někdo myslí, že po tom co vydali asi 15 sračkovejch dílů v řadě tohle bude dobrá hra?
    • TheGGG
      trapáček co hatuje cod a doufal v nějaký pluska... no fail...
    • kecáš kraviny. Díly CoD měly různou kvalitu, ale nejednalo se vyloženě o sračkovité hry.
      • tak pravda treba dil Duty Calls ten byl dobrej tedy aspon byl vtipnej, akorat mam pocit, ze to nevydalo stejne studio.... *15*
      • Jack1947
        Nojo, tak když se ozval někdo kdo to nehrál tak je to těžké. Mě se osobně líbilo jak COD1,2 Bo1 ( i to 2 s odřenýma ušima už) MW série byla parádní.

        Třeba GHOSTS se mi moc nelíbilo, takové divné... to už se začalo nějak mrvit... i když Advanced Warfare byla zábava. Ted naposled Infinity warfare povedené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit