Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sithard
    Tohle mi už nejspíš nepojede na Pentiu 133MHz jako první díl :D
  • co je zabavneho na tom bourat a zražet lidi? *8*
    • Možná ti to příjde podivné, ale kdysi jsme se tímhle všichni bavili. Už je to skoro 20 roků, co vyšel starý dobrý Carmageddon. To byla hra jak sviňa, já to hrál jako malé dítě. Na tento díl jsem hodně zvědavý, podle videa vypadá mocně. Tak snad nás autoři nezklamou. Očekavám, že hra bude mít hodnocení okolo 90% jako měla hra z roku 1997. *3*
  • Presne tak ... nez zacnete bulet tak se kouknete na Carmageddon forum...
  • Kein
    Jestli tam přidají cyklisty tak kupuju! *12*
    • Autoři ve streamu potvrdili, že je tam chtějí, tak snad ano.
  • Bože já se tak těšim až to výjde a začne ten shitstorm o tom jaký jsou hry špatný a, že všichni hráči jsou úplný magoři, kterým může každou chvíli jebnout v květáku.
    • Myslim ze historie carmageddon 1 se uz znovu nezopakuje, od 1996 uz vyslo tolik podivnosti, Ze nejakej Carmageddon snad uz nemuze nikoho pohorsit, pravda je ze tam sou porat zvirata a taky nudaplaz =D ale jinak overall slapstick art direction, je natolik odlehcena, ze neverim tomu, ze po dead space, doomovi, sillent hilech, saint rows a gtackach nekoho rozhodi ze prejizdis lidi autem...

      navic vetsina nafrnenejch mainstreamaku vohrne nos nad ne zas tak kulervouci grafikou - no holt to neni hra za 100 milionu dolaru a budou se drzet propagacnich navonenejch NFS a forza nesmyslu... Pro takovohle masivni vetsinu adolescentich hracu je carmageddon akorat tak nejakej ulet typu Postal kterej je prilis pod jejich uroven, protoze FUj ani nemaj znackovy auta ...

      Cili dle me se doba zmenila natolik ze stainless muzou v klidu vydat hru svejch snu bez skandalu... protoze kam stado netahne netahnou ani media... V dobach carmageddon 1 byl celej PC gaming ulet, a pro to skandal, protoze podivete se co ty nase problemovy deti hrajou. Ale dneska? Pche...
  • yuri.sidius
    Zatím se mi líbí co vidím, konečně pořádná metalová hra *15*

    Hmm a to by mě zajímalo ... když třeba udělám floping s buldozérem a rozmáznu důchodce o střechu, dostanu bonus za artistic impression jako za stara? Doufám, že jo, to bylo super *1*
    • Metal je blitka pro vlasatý kozomrdy a uhrovatý nerdy :D
      • To samý platí o dubstepu.
    • Jasně, že dostaneš. Bonusů je tam teďka mnohem více. Například, když sejmeš v pravou chvíli brblající stařenku tak... (nebudu spoilovat) :-))))
  • Hry stárnou a stárnou rychle .... To proč jsem Carmageddon miloval byla jakási fyzika ve hře a skutečné poškození vozidla , které do té doby ve hrách nebylo . To že se dalo vyhrát tím , že jste všechny ostatní závodníky zmasakrovali či sbírali čas přejížděním skotu a důchodců byl bonus navíc .

    Nejlepší podle mne byla dvojka - protože město už bylo víc než soubor krabic a pravoúhlých ulic , protože grafika opět poskočila kupředu a protože samotné tratě byly prostě navržené dobře ,takže známá nuda z designu jedničky se dostavila až za hodně dlouho . Trojka se zombíky propadla po právu (Nuda byla zpět)

    Bohužel u téhle Reinkanace se mi zdá , že se někdo vozil až moc dlouho na retrovlně - Ok šílené odskoky , šílené powerupy k Carmaggedonu už patří .... ale co ta fyzika ? Dnes představuje Bugbear s Flattoutem 2 a Next Car Game přesně to co zosobňoval Stainless v 97 - čirou radost z jízdy . A tomu dnes chtějí konkurovat, aniž by byl vidět skutečný pokrok kupředu ? No dost se o legendu obávám . Na dnešní herní špičku to už ani zdaleka stačit nebude .....
    • Carmageddon TDR2000 nebyl od stainless... proto stal zahovno.
    • Paulcz
      Starej Carmageddon mě baví i teď a to ho hraju na navíc mobilu. Je sice pěkný, že Flattout 2 má lepší grafiku, ale jinak to je koncentrovaná nuda.
    • Jak to tady tak čtu, vy asi nesledujete jejich streamy a nečtete fóra, že?

      Finální fyzika bude naprostá špička, to se vsaďte. Dělají na tom více, než schopní lidé.

      Už tak má jejich fyzikální model více feature, než ten od Bugbearu.

      Trpělivost, trpělivost...
      • presne tak... jakej je tvuj nick na CR foru? see u there
      • Jo a ještě pro zopakování, je to PRE-alpha, takže ani alpha.

        Tuna věcí není vůbec implementovaných.
  • Jack1947
    Bohužel této hře asi na chut nepříjdu, nejsem nostalgik a ač je hezké masakrování chodců atp... mě se to moc nelibí příjde mi to přehnané a hlavně to poškození aut wtf... radší Next car game.

    Holt nejsem cílovka no, to mám masakry a krev a všechny ty zvrácenosti rád. Alpha se mi nelíbila a jízda a přejíždění chodců, ledních medvědů a jiných tučnáků ... moc nenaplnuje. *7*
    Věřím že si své příznivce najde ale nevím jestli já tomu věnuji více času, pokud tedy tomu tvůrci věnují více času. Beztak radši sáhnu po Next car game. *4*
  • Měli by spíš udělat remake Quarantine. :D
    • necrodome po multaku taky nebylo spatny ne? :D
      • *1* On tu někdo vzpoměl i Necrodome ... :D Palec nahoru
    • Na Quarantine také staromilsky zavzpomínám viz úvod z 3DO ale úroveň se posunula .
      U mne propadl už jeho přímý následník Road Warrior , ač nabízel víc - hra byla nudnější a ještě víc nepřehlednější .
  • Hraju to už nějakou tu chvíli a je to sice dobré, ale pořád mám takový pocit, že to klidně mohlo být ještě mnohem lepší. Nevím, jestli je to tím ranným stádiem, ale pořád to působí jen jako Carmageddon1 předělaný do textur s vyšším rozlišením, ovšem se všemi jeho nedostatky. Fyzika je snad vytažena z Carmageddonu 2 a grafika je tak 10 let pozadu. To, že se i oficiální videa sekají dokazuje, jak moc "schopní" lidé na té hře dělají. Jsem moc rád, že ta hra vznikla, ale zase nebudu přehlížet její nedostatky...
    • Pre alpha 0.4.0.5890. Ak to naozaj hras nejaku dobu, tak si si urcite vsimol ako sa to postupne zlepsuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit