Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, tak tohle zní dobře! Pokud by tam zahráli hlavní skladbu Final Fantasy VIII, na ceně nezáleží...
  • Pokud tam bude osobně J. Kyd tak bych šel
  • Lukyz
    Show to může být zajímavá, ale dost to zabíjí cena. *9*
    • Neblázni, z čeho by pak žila OSA? Něco za produkci autorského obsahu se vybrat musí!
  • Mart9
    Měli by zahrát soundtrack z Mafie, to byla špica.
    • Jo a hned po něm soundtrack z Neverhoodu :)
  • thatguy
    Tady máte setlist ze 7.3.
    http://www.setlist.fm/setlist/video-games-live/2015/massey-hall-toronto-on-canada-3bcbec10.html

    Půjdu na to 22.3. ve Vídni, tak sem pak můžu hodit setlist z tama, pokud to někoho zajímá. Lišit se to podle mne moc nebude.
    • Bude. Každej koncert je jinej, koneckonců to bude hrát i jinej orchestr. Tallarico to přizpůsobí CZ vkusu, ale dopředu nic neřekne.
      • thatguy
        Jasně, ale při průchodu starýma playlistama si můžeš všimnout, že se některý kousky velmi často opakujou. (Legend of Zelda, Chrono Trigger, Castlevania, World of Warcraft, Portal, apod.)
        Nicméně máš v jistým slova smyslu pravdu. Na facebooku u vytvořené události pro danej koncert se přibližně tři měsíce před koncertem ptají, co by účastníci rádi slyšeli. Dá se tedy předpokládat, že pro koncert v Praze vznikne něco podobného a bude možnost hlasovat.

        edit: viz. právě ten koncert ve Vídni. Konkrétně příspěvek z 12. prosince 2014.
        https://www.facebook.com/events/660052920784518/
      • Z jakych tvrdych cisel bude vychazet aby to "prizpusobil" vkusu CZ. Z prodeju? To jsou jedina tvrda cisla, ktera muze mit k dispozici. Nebo to bude prizpusobovat podle vlastniho pocitu? Aby ten koncert nahodou nezpival Pepicek Zimu v doprovodu Moravanky.
  • Ja na tom byl v Londyne a musim rict ze jakykoliv fanousek her a herni hudby by na to urcite mel zajit. Ja jsem si toho uzil a uvazuju ze na to pujdu i v Praze
    • jindra.veliky
      a co se tam hralo?
      • To nevi, jeste neni hotova cestina :P
  • Ty jsi ocividne nepochopil co chteli ti 2 vyjadrit.
    • Chteli vyjadrit nespokojenost se svym zivotem, frustraci a seberealizovat se na games foru ?
  • Jam97
    Už jen podle těch 2 komentářů mohu říct, že u tohodle článku by měla bejt diskuze zakázaná...
    • Diskuze k článkům už jsou tak dost cenzurovaný, prosim tě nikomu nic nezakazuj nebo se toho ještě někdo chytne.
  • Oni tam pustí hudbu z repráků a pak do toho hrajou... tleskám ve stoje
    • Blue.Shark
      Z ignorantů, jako jsi ty, je mi upřímně smutno. Ale chápu, že každý má někde ten příslovečný myšlenkový strop. To tě asi do určité míry omlouvá.
  • jindra.veliky
    nema nekdo seznam songu? nechci vyplaznout 1600,- za to nejaky halo, mass effect a nejaky konzolidni blbustky, ktery jsem ani nehral....

    kdyby tam bylo neco z modern warfare 2 a battlefield theme, tak jdu
    • pokud tam bude dvou minutova skladba z mass effectu obsahujici hlavni tema, tak za to dam klidne 5 litru abych ji slysel na zivo, ty sasku. A ty bys mel taky.
    • Budeš se muset smířit s tim, že holt konzole stádně táhnou. Málokdo udělá remake muziky her z PC, za to máme ale plno snythpop/blip-pop/bitpop kapel, co hrajou Zeldy, Mária, Sonicy apod. :(.

      Jak já bych si dal třeba Hüelsbeckovu tvorbu v podání symfoňáku! Myslim živě, ne nějaký nahrávky mobilem na YT :).
    • a odkud jsi se ty vykopal?
      • Jack1947
        Trollové sobě# ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit